Jastëk i përsosur – një jastëk për ulëse me shkumë dhe xhel

20.0042.00 (-52%)

In stock

20.0042.00 (-52%)

Përshkrim

Jastëku perfekt – Jastëku i ulëses më të rehatshme në botë! Transformoni secilën karrige në sediljen më të rehatshme.

Kombinimi perfekt i shkumës ortopedike dhe xheli terapeutik më modern

Perfect Cushion është një jastëk revolucionar, një jastëk xhel i kombinuar që është një djep dhe mbështet peshën tuaj për një rehati maksimale. Cshtë jastëku më i rehatshëm i sediljeve në botë! Ndryshe nga jastëkët tradicionalë që janë thjesht shkumë, Jastëku Perfect është bërë nga 2 shtresa shkumë ortopedik me densitet të lartë dhe një shtresë e brendshme xheli terapeutik për rehati. Ka një model të veçantë prerjeje që lejon që kocka e bishtit të notojë mbi sedilje për të ndihmuar në lehtësimin e presionit të kyçit të shkaktuar nga ulja.

  • Ajo përmban një dizajn ortopedik të prerë që lejon bishtin të fluturojë mbi sediljen
  • Ndihmon në zvogëlimin e presionit të shkaktuar nga dhimbja e zgjatur e ulur
  • Kthejeni atë karrige të fortë në një dhomë ngrënie në një vend të butë dhe të rehatshëm
  • Projektuar me lesh të butë, kapje jo-rreshqites dhe dorezë të integruar të transportueshmërisë
  • Përfshin kapakun që lahet në makinë
  • Përmasat: 17,16 “(W) x 13,22” (W) x 2,76 “(W)

Dizajni ortopedik ngre bishtin për të ndihmuar në uljen e presionit dhe stresit të uljes së zgjatur që mund të shkaktojë dhimbje dhe lodhje. Bëni çdo vend më të rehatshëm me modelin luksoz me shumë shtresa të Perfect Cushion.

Dizajn me shumë shtresa – shkumë dhe xhel komoditeti –  një shtresë e vetme e xhelit terapeutik për rehati dhe dy shtresa të shkumës së kujtesës – shtresa e sipërme me kontur dhe shtresa e poshtme me mbështetje!
KOMFORTI MBESHTETJES – Mjaft i fortë për t’ju mbështetur dhe mjaft i butë për të qenë komod. Ajo përmban një model të prerjes së bishtit që ndihmon në ngritjen e presionit nga bishti juaj që ndihmon në zvogëlimin e dhimbjes dhe hidhërimit të ulur për periudha të gjata kohore.
Mbulimi i heqjes – Kapak që lahet , i projektuar me një majë super të butë Sherpa dhe pjesën e poshtme jo të rrëshqitshme. Mbyllja me një zinxhir e bën të lehtë heqjen për larje dhe më pas futjen e jastëkut.
DRITA & Portabile – Doreza e integruar siguron transportueshmëri të rehatshme; merre me vete në lëvizje dhe bëje çdo vend më të rehatshëm! E shkëlqyeshme për; karriget e zyrave, karriget e kuzhinës, sediljet e makinave, kamionët, vendet RV, sediljet e forta, zbardhuesi për ngjarjet sportive, ulëset në dysheme dhe shumë më tepër!

Nën pjesën e sipërme super të butë ka një shtresë xheli terapeutik për rehati, si dhe 2 shtresa shkumë kujtese dhe një fund që nuk rrëshqet.

rrugetim me makinë
Jastëku perfekt është ideal për drejtime të gjata, veçanërisht nëse vendet e automjetit tuaj janë mjaft të ngurtë dhe / ose të ngurtë dhe nuk ofrojnë shumë mbështetje. Nëse keni më shumë se një nga këto jastëkë, një ose më shumë nga udhëtarët tuaj mund të kënaqen duke i përdorur ato.

Mund të përdoret në një karrocë
Disa jastëkë nuk përshtaten mirë në një karrocë, por nuk do ta keni atë problem me Jastëkun e Përsosur. Kushdo që përdor një karrocë do të jetë në gjendje ta përdorë këtë jastëk me aq efikasitet sa çdokush që ulet në një karrige ose stol standard.

Nxit produktivitetin
Kur e keni këtë jastëk nën pjesën e poshtme ndërsa punoni në shtëpi ose në zyrën tuaj, ju me siguri do të jeni në gjendje të punoni më gjatë dhe të arrini më shumë pa ndjerë dhimbje në shpinë ose në fund. Ju ndoshta nuk do të keni nevojë të bëni pushime të gjata për t’u zgjatur ose ecur siç do të bënit pa këtë lloj amortizimi.

Të aftë për t’i bërë ballë ujit
Megjithëse nuk keni pse ta zhytni qëllimisht tërë këtë jastëk në një liqen, ai është në gjendje të përballojë pak ujë pa humbur efektivitetin e tij, kështu që mund ta përdorni në një anije. Ju mund të dëshironi ta përdorni atë pranë pishinës ose ndërsa jeni ulur në plazh nëse nuk doni që fundi të mbulohet me rërë. Nuk do të përfundojë i dëmtuar nëse e gjeni veten jashtë me të në një stuhi të lehtë.
Mund të lahet në makinë
Nëse maja e bardhë e kësaj jastëku (ose ndonjë pjesë tjetër e kapakut) ndotet, mund ta kaloni në mënyrë të sigurt kapakun përmes makinës larëse. Kjo do të thotë që nuk do të duhet të kaloni kohë duke e larë me dorë ose duke e marrë për pastrim kimik.

Hipoalergjik
Materiali i përdorur për të bërë çdo Jastëk Perfect është hipoalergjik, kështu që pa marrë parasysh sa jeni alergjik, nuk ka gjasa të keni një reaksion alergjik kur ekspozoheni ndaj tij. Ju gjithashtu nuk do të shqetësoheni nëse jastëku juaj përkeqësohet për alergjitë e njerëzve të tjerë.

I lëvizshëm
Kjo jastëk është e lëvizshme, dhe aq e lehtë saqë ndoshta mund ta mbani në njërën dorë. Prandaj, do të jeni në gjendje ta transportoni atë nga një dhomë në dhomë, madje edhe jashtë shtëpisë pa vështirësi, dhe gjithashtu nuk do të zërë një ton hapësirë ​​në makinë. Ndërsa mund ta vishni në çfarëdo mënyre që dëshironi, është më mirë të përdorni dorezën blu të integruar për ta mbajtur ndërkohë që veproni kështu.

Reviews (0)

Be the first to review “Jastëk i përsosur – një jastëk për ulëse me shkumë dhe xhel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Jastëk i përsosur - një jastëk për ulëse me shkumë dhe xhel

20.0042.00 (-52%)

Add to Cart