Jastëk gjumi ortopedik për kujtesë të bukur

21.0033.00 (-36%)

In stock

  • Jastëk ortopedik për relaksim të bukur të kujtesës dhe gjumë të bukur.
  • materiali: Jastëk: 90% latex natyral
  • jastëk i brendshëm: 100% poliester
  • Ngjyra: e bardhë
  • Funksioni:gjum me i rahatshëm 100% relaksim
  • Madhësia ekologjike: 59x38x11cm
  • Konvertimi: 1 inç = 2.54 cm
  • Përmbajtja e paketës: 1 x jastëk (me jastëk të brendshëm)

21.0033.00 (-36%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Jastëk gjumi ortopedik për kujtesë të bukur”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Jastëk gjumi ortopedik për kujtesë të bukur

21.0033.00 (-36%)

Add to Cart