Jade Roller – për masazh fytyre 100% gur natyror Brazilian

15.0037.00 (-59%)

In stock

Përshkrim

I përdorur me shekuj nga gratë për të ndihmuar në rritjen e qarkullimit të lëkurës, rulja jonë e nxit dritën natyrore.

100% i punuar me dorë

100% gur natyror brazilian

100% autentike

A e dini se rulja për fytyrën Jade Gemstone mund të ndihmojë në përmirësimin e qarkullimit të gjakut, tonin e lëkurës dhe zvogëlimin e fryrjes, rrudhave, syve të zi, eliminimin e toksinave?

Tani mund të zvogëloni efektet e dukshme të netëve të vona dhe në mëngjes herët me rulin tonë të lartë të fytyrës kuarc, ai masazhon lëkurën dhe muskujt thelbësorë për të stimuluar kullimin e limfës.

Qfare është ky produkt:

Ofron masazh për të mbështetur kullimin tuaj limfatik për të zvogëluar shfaqjen e fryrjes dhe rrudhave. Terapia e masazhit me frekuencë të lartë (6000 herë në minutë) do të gjenerojë jone negative dhe kur kombinohet me krem ​​anti-plakje, serum ose krem ​​hidratues për fytyrën, mund të aktivizojë në mënyrë efektive qelizat e lëkurës, të nxisë qarkullimin e gjakut dhe metabolizmin për efekt hidratues dhe forcues afatgjatë.

Rulja e fytyrës prej lodh është një mjet i mahnitshëm për bukurinë e brendshme dhe të jashtme. Kthimi i fytyrës është relaksues dhe dëshpërues. Ka qenë një ritual bukurie që nga kohërat antike në Kinë, që daton që nga shekulli i 7-të. Fizikisht, ndihmon në forcimin e pamjes së lëkurës përmes një masazhi të butë. Ndihmon gjithashtu në mbështetjen e sistemit limfatik, sistemit kryesor të detoksifikimit të trupit. Metafizikisht, lodh sjell paqe dhe harmoni dhe dihet se ndihmon në uljen e stresit.

Si një masazh për fytyrën tuaj, guri i çmuar i rulit tonë bën ritualin perfekt të vetë-kujdesit për një lëkurë super të relaksuar dhe të freskuar.

KARAKTERISTIKAT

  • Kundër plakjes
  • Zbuloni shkëlqimin tuaj natyror duke zvogëluar vijat e hollë të rrudhave dhe rrathëve të errët nën sy.
  • Lëkura më e mirë
  • Ulni shenjat e fryrjes, ndërsa jepni një ndjenjë freskie që forcon pamjen e poreve.

PERFITIMET

 

✅Përmirësoni qarkullimin e gjakut dhe tonin e lëkurës
✅Përmirësoni elasticitetin e lëkurës
✅Permieresoni kullimin limfatik
✅Zvogëloni fryrjen dhe rrudhat
✅Zvogëloni rrathët e errët nën sy
✅Eliminimi i toksinave
✅Shtrëngoni dhe zvogëloni madhësinë e poreve

  • Skulpturë fytyre
  • Shtrëngoni, tonifikoni dhe promovoni kullimin limfatik për një lëkurë më të bukur.
  • Thithja më e mirë
  • Masazhoni serume dhe hidratues më thellë dhe ngadalë në lëkurë, duke ndihmuar në rritjen e efektivitetit të tyre.
  • Dorezë e bukur
  • Rrotullat tona autentike janë elegant dhe të qetë.

SPECIFIKIMET

Madhësia: 4 * 14.5 * 5.5 cm

Ngjyra: jeshile

Si të përdoret

1. Lani fytyrën me pastrues normalë.
2. Vendosni vaj-krem në fytyrë dhe qafë.
3. Merrni butësisht rulin, përdorni lëvizje lart për të lëvizur nëpër faqe, zonën e buzëve dhe qafën. Mbyllni sytë dhe rrotulloni butësisht mbi qepallat nëse keni sy të fryrë ose ça nën sy.
4. Përdorni rulin për 5 deri në 10 minuta në fytyrë dhe qafë.
5. Përdorni rrotulla jade tre herë në javë për të zvogëluar vijat dhe rrudhat.
6. Pastroni rulin  sipas udhëzimeve.

 

PAKETIMI I PERFSHIN

Role jade 1x kundër plakjes

Vlersimet (0)

Be the first to review “Jade Roller – për masazh fytyre 100% gur natyror Brazilian”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shopping Cart

No products in the cart.