INTEX, Karrige e butë relaksuese

30.0042.00 (-29%)

In stock

  • Projektuar për t’u çlodhur pothuajse kudo! Shikoni TV, lexoni një libër ose thjesht relaksohuni
  • Pjesa e sipërme, anët dhe pjesa e sipërme rezistente nga uji me cilësi të lartë, e butë në prekje dhe komforte. 
  • E përsosur për shtëpi apo shkollë e rehatshme , nuk ze aspak sipërfaqe.
  • Pasi të mos përdoret, mund të paloset për të kursyer hapësirë.

30.0042.00 (-29%)

Përshkrim

Ulese stoli nga Intex është krijuar për relaksim pothuajse kudo – e përsosur për dhomat e studentëve gjatë gjithë vitit ose për mysafirët.

Kjo karrige ju jep komoditetin për të mbështetur kurrizin tuaj dhe te shliroheni.

Shikoni TV, lexoni një libër ose thjesht relaksohuni – kjo karrige do të fryhet, fryhet dhe do të jetë gati brenda pak minutash!

Vjen në një shumëllojshmëri të tre ngjyrave të ndritshme: rozë e purpurt, jeshile jeshile ose jargavan vjollcë

Pjesë të sipërme, anësore dhe të poshtme të mbledhura të papërshkueshme nga uji me cilësi të lartë që janë të buta në prekje

Paloset në mënyrë kompakte për ruajtje ose udhëtime

Marka: Intex

Madhësia e fryrjes: 107 CM x 105 CM x 69 CM

Pesha e karriges: 2250 gram

Kapaciteti maksimal i peshës: 90KG / 1 person

Përbërja: vinil

Madhësia e kutisë: 35.56 CM X 10.922 CM X 29.21 CM

Pesha e dorëzimit: 2.5 kg

68579EP
68579EP

Vlersimet (0)

Be the first to review “INTEX, Karrige e butë relaksuese”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

INTEX, Karrige e butë relaksuese

30.0042.00 (-29%)

Add to Cart