idrop Mbështetje universale për mbajtësin fleksibël të desktopit për celular ose tabletë

12.0032.00 (-63%)

In stock

Përshkrim

Mbajtës i mbështetjes së desktopit Mbështetje për telefonat inteligjentë dhe tabletët. Ajo vepron si një stendë për mbajtjen e pajisjeve mbajtëse për mbështetje më të madhe. Isshtë e palosshme dhe e lëvizshme. Ka një kënd të rregullueshëm prej 90 ° në bazën e poshtme të palosshme dhe një kënd prej 150 ° në mbajtësen e sipërme të pajisjes. Këndet mund të rregullohen për t’iu përshtatur këndit të rehatshëm të shikimit të përdoruesit. Ka një stabilizues shtesë në pjesën e pasme për të siguruar qëndrueshmëri më të madhe të mbajtësit kur mbani pajisjet veçanërisht të mëdha dhe të rënda. Vjen ne ngjyra te ndryshme. Ai gjithashtu ka një pushim të zgjatur të pasmë për më shumë hapësirë ​​mbështetëse për pajisjet më të mëdha.
Mbajtës i smartphone dhe tablet
Mbajtës i mbështetjes së desktopit
I lëvizshëm dhe i palosshëm
Kënd i rregullueshëm 90 ° dhe 150 °
Përdorni dhe shikoni pajisjet me një kënd shikimi të rehatshëm
NGJYRA E JAP RASTSISHT
Kodi SKU: 6020200200005

Përmasa: 12.5cm (L) x 8.3cm (Gj) x 2.6cm (T) [E përkulur]

Pesha e paketimit: 500 gram [Vlerësimi]
Produkti: 245 gram

Pesha metrike e vëllimit: 150 gram [Vlerësimi]

Tablet Stand 1
Tablet Stand 2
Tablet Stand 3
Tablet Stand 4
Tablet Stand 5
Tablet Stand 6
Tablet Stand 7

Vlersimet (0)

Be the first to review “idrop Mbështetje universale për mbajtësin fleksibël të desktopit për celular ose tabletë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shopping Cart

No products in the cart.