Hurricane Spin “BROOM”

25.0030.00 (-17%)

In stock

Fshesa e Gjeneratës së Re! (Makinë për pastrim / fshesë me korrent)

  • Pastron rrëmujën e lagësht dhe të thatë, flokët e maceve dhe qenve si dhe shum gjëra tjera
  • Pa bateri, pa çanta, pa kabllo
  • Peshë e lehtë, më pak se 1 kilogram
  • Mbushja e pluhurit të integruar boshatiset brenda sekondave
  • Kosh mbeturinash
  • I sigurt dhe efektiv në të gjitha katet
  • Paketa përfshinë: Makinë pastrimi 1Pc.

25.0030.00 (-17%)

Përshkrim

Familja Uragani ju sjell mjetet më të mira të pastrimit që e bëjnë pastrimin më të shpejtë dhe më të lehtë
Uraganja Spin Broom fshin sipërfaqet e lagura dhe të thata me teknologjinë e trefishtë të furçave
Lehtë dhe thjeshtë për t’u përdorur
Uragani Spin Broom është mënyra më e lehtë për të marrë papastërtitë dhe mbeturinat nga shtëpia juaj
Për të përdorur, thjesht lëvizni uraganin Spin Broom nëpër sipërfaqen tuaj në një lëvizje përpara, duke aplikuar një forcë të lehtë

Vlersimet (0)

Be the first to review “Hurricane Spin “BROOM””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Hurricane Spin "BROOM"

25.0030.00 (-17%)

Add to Cart