Hekur per palester “Iron Gym”

20.0037.00 (-46%)

In stock

20.0037.00 (-46%)

Përshkrim

Sfido veten! 💪

Vetëm për shkak se jeni i mbyllur në shtëpinë tuaj gjatë kësaj bllokimi nuk do të thotë që nuk mund të jeni në formë!

Arritni qëllimet tuaja të fitnesit këtë vit me paisjen tonë të vlerësuar me numër 1 për ushtrime në shtëpi!

Me këtë shirit në derë, ju jeni vetëm disa përsëritje para se të merrni stërvitjen e krahut dhe të shpatullave që dëshironi, ata abs të fortë që keni admiruar gjithmonë ose ato gjinj të bukur të pastër që po vdisni të keni.

Pajisja jonë tërheqëse është një produkt i njohur që përdoret në të gjithë botën. Mund të përdoret për të ndihmuar në durimin, forcën, ushtrimet e shpatullave, krahëve dhe gjoksit dhe shumë ushtrime të tjera në varësi të krijimtarisë suaj.

Ne e kemi çuar produktin e njohur në nivelin tjetër, duke përdorur materialet më cilësore për të gjitha aspektet e tij, për ta bërë atë të qëndrueshëm dhe më funksional.

TIPARET

PERDORIMI MULTIFUNKSIONAL – Me pajisjen e derës mund të bëni ushtrime për të gjithë trupin (tërheqje, lëvizje, varje të varur në këmbë, shtytje, rënie, shtypje, mbledhje në këmbë …)

I qëndrueshëm  – mentesha e derës është projektuar me dy pajisje anti-rreshitese në të dy anët, të cilat mund të ngjiten fort në mur. Sa më vështirë ta tërheqësh këtë shufër, aq më e qëndrueshme është kjo shirit.

RREGULLAT  – Shiriti i brendshëm i stërvitjes përmban pirgë shumë të gjatë shkumë që nuk rrëshqasin për rehati shtesë për të minimizuar lodhjen ose dhimbjen në duar. Dorezat e stërvitjes nuk kërkohen, për shkak të kapjeve shtesë të rehatshme të duarve.

pull up bar

Specifikimet:

Materiali: tub çeliku pranverë, dorezë jo-shqip me dendësi të lartë të shkumës
Gjatësia: mbi 45 cm, nën 93 cm
Gjerësia: 25 cm
Kapaciteti i peshës: 360 paund
Gjerësia e përshtatshme e derës: nga 23,6 në 39 inç

Vlersimet (0)

Be the first to review “Hekur per palester “Iron Gym””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Hekur per palester "Iron Gym"

20.0037.00 (-46%)

Add to Cart