Handy Brite – Dritë pune pa tela, LED

13.0025.00 (-48%)

In stock

13.0025.00 (-48%)

Përshkrim

Drita praktike

Drita ultra e ndritshme dhe pa tel LED e punës është kompakte dhe e lehtë dhe siguron dritë aty ku ju nevojitet.

Pse të luftosh me kabllo dhe dritat e mëdha të punës? Praktike dhe e ndritshme është drita e pabesueshme LED e punës pa tel që mundëson ndriçim të shpejtë dhe të lehtë kudo. Kjo dritë ka një goditje rrotulluese që ju lejon ta varni, një bazë magnetike që bashkohet me çdo sipërfaqe metalike dhe një bazë të gjerë për të qëndruar në sipërfaqe të sheshta.

LED-të ultra të ndritshëm sigurojnë 500 lumen, kështu që ju mund të shihni se ku duhet të shkoni. Handy Light është kompakt, i lehtë dhe më i miri nga të gjitha pa tel, kështu që mund ta merrni me vete dhe ta përdorni kudo.

E shkëlqyeshme për riparime makinash, riparime hidraulikësh, kampe, garazhe, kasolle dhe më shumë.

​Drita praktike është drita e përsosur e urgjencës gjatë ndërprerjes së energjisë!

Karakteristikat:

Dritë dore pa duar
Baza magnetike
LED tepër të ndritshëm – 500 lumen
Pa tel
Grep rrotullues
Dizajn kompakt

Specifikimet:

Bateritë e përdorura 3AA nuk janë (të përfshira).
2.83 “x2.13” x8.35 “

Vlersimet (0)

Be the first to review “Handy Brite – Dritë pune pa tela, LED”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Handy Brite - Dritë pune pa tela, LED

13.0025.00 (-48%)

Add to Cart