Grilë rrjetë për barbeque

4.008.99 (-56%)

In stock

  • Grilat e mbyllura bllokojnë ushqimet në vend dhe mundësojnë pjekjen e lehtë të ushqimeve në skarë, ideale për pjekje të peshkut, perimeve, mishit, mishit të derrit, pulës, krahëve të pulave, qafës së pulës, kokës së pulës, dhe ushqime të tjera delikate.
  • Boshllëqet në rrjetë janë me madhësi të përkryer për të siguruar shpërndarje të barabartë të nxehtësisë, ndërsa parandalojnë që pjesët e vogla të ushqimeve të bien përmes grillave.
  • Prodhuar nga çeliku inox i grirë nga ushqimi për cilësi të qëndrueshme dhe i lehtë për tu pastruar.
  • Përmasat: 25cm x 25cm

4.008.99 (-56%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Grilë rrjetë për barbeque”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Grilë rrjetë për barbeque

4.008.99 (-56%)

Add to Cart