Eagle Karaoke

115.00150.00 (-23%)

In stock

 • 8 “altoparlant dhe kuti përforcues
 • Drita LED (mund të ndizet dhe çaktivizohet)
 • Ndjeshmëria: 98 + -2dB
 • Gama e frekuencës: 45Hz-20kHz
 • Fuqia dalëse: 15W / 25W
 • Kabineti me fibra najloni rezistent ndaj ABS
 • Hyrja MIC me prizë
 • Përzierësi i veçantë dhe kontrolli i nivelit
 • Input / Output me lidhës RCA
 • Drita LED pas muzikës
 • Me kartën e kujtesës, FM, Bluetooth dhe telekomandë
 • Bateria 7.4V 1.5A dhe mikrofoni me tela
 • Tensioni: DC-9V

115.00150.00 (-23%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Eagle Karaoke”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Eagle Karaoke

115.00150.00 (-23%)

Add to Cart