Gërshërë të krasitjes

10.0021.00 (-52%)

In stock

  • Ikonik, fitues i çmimeve, gërshërë të kuq prodhuar në Zvicër, mbajtës i vlerave themelore të cilësisë, besueshmërisë dhe qëndrueshmërisë së markës sonë që nga viti 1948. Dizajni shembullor i bën ata fleksibël për të gjitha llojet e kopshtarisë nga përdoruesit profesionistë dhe amatorë.
  • Çeliku inox është mjaft i qëndrueshëm dhe mjaft i mprehtë. Veshja me fërkime të ulët ndihmon në rrëshqitjen e tehut nëpër dru, duke mos lejuar që fletët të ngjiten në lëng dhe në mbeturinat. .Eshtë rezistent ndaj ndryshkut.
  • Mekanizmi i kyçjes bllokon briskët së bashku në mënyrë që të mos prisni pa kujdes dhe ta mbani tehun të pastër. Kursen gjithashtu hapësirë.
  • Përfshini një mbulesë të përhershme për ruajtje dhe bartje të sigurt. Ideale për prerjen e kërcellit, degëve të lehta të pemëve, shkurreve të trëndafilave dhe shkurreve.

10.0021.00 (-52%)

Përshkrim

Gërshërë të krasitjes / prerëse Modeli origjinal prodhim origjinal zviceran

Një model klasik që kopshtarët në të gjithë botën e kanë dashur që nga viti 1948!

Diametri i prerjes 10-15 mm

Gjatësia 200 mm

Pesha 220g

Të besueshëm: Dorezat e rehatshme, të lehta dhe të forta të bëra prej alumini me garanci të përjetshme * / teh dhe thikë thumba në anvil të bërë nga çelik i ngurtësuar me cilësi të lartë / prerje tërthore e saktë e të pastër / të gjitha pjesët mund të zëvendësohen

Efikas: Përshtatje e lehtë, e qëndrueshme / rregullimi i telit për prerjen e telit / zakon të lëngut

Ergonomik: Mbrojtja e duarve sigurohet nga një amortizues / veshje jo-rrëshqitëse.

Reviews (0)

Be the first to review “Gërshërë të krasitjes”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Gërshërë të krasitjes

10.0021.00 (-52%)

Add to Cart