GEMEI 3105 Trimer Multifunksional

10.0040.00 (-75%)

In stock

Trimer i vogël për qimet e hundës dhe të veshit.
Trimer i madh për mjekrën dhe flokët
Treguesi LED i Ngarkimit
Sistem inteligjent anti-clip
Thika tepër e mpreht
Teper i qet gjat përdorimit
Voltage: 220-240V

10.0040.00 (-75%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “GEMEI 3105 Trimer Multifunksional”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

GEMEI 3105 Trimer Multifunksional

10.0040.00 (-75%)

Add to Cart