GEMEI 805

30.0060.00 (-50%)

In stock

 • Kodi i Produktit: GM-805
 • Gjendja: E re
 • Makinë profesionale me 4 krehje kapëse dhe rregullimi i levës konike.
 • Treguesi i ngarkesës.
 • Përdorni me tel ose pa tel.
 • Koha e tarifimit
 • 1 orë për përdorim 
 • 30 Thikë çeliku.
 • 1. 4 krehër fiksimi
 • 2. Shtrëngoni dorezën
 • 3. Ndezës
 • 4. Treguesi i tarifimit
 • 5. Përdorimi i kabllove / wireless
 • 6. 2200 mah bateri Li-jon
 • 7. Funksioni i prizës dhe luajtjes
 • 8, AC 100-240 V – 50/60 Hz
 • 9. Teh te çelikta
 • Bëni jetën më të mirë Kapëse profesionale e flokëve Gemei Blade çeliku inox me teknologji të lartë GM-805,

30.0060.00 (-50%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “GEMEI 805”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

GEMEI 805

30.0060.00 (-50%)

Add to Cart