Gemei – 6025

25.00

In stock

 • Modeli GM6025
 • Voltet me vlera AC220-240V 50-60Hz ose AC100-110V 60Hz opsionale
 • Fuqia 3W
 • Materiali brisk
 • Precizues i çelikut të pandryshkshëm me kapak titan, posaçërisht teh i tubave ABS Shell
 • Aksesorë me 4 furça fiksimi, furça pastrimi, shishe vaji me pirgje, udhëzime gjithëpërfshirëse për broshurat ndryshim
 • Me çelsin ON / OFF për funksionim të lehtë.
 • Bateri e rimbushshme me shumë efikas brenda.
 • Koha e ngarkimit 8 orë mbushje
 • Përdorimi i kohës për 60 minuta përdorim.
 • Dizajn rroje e mprehtë, e qëndrueshme , teh çeliku inox dhe teh fikse titaniumi, kaloni në presion, treguesi i karikimit, karikimi standard.
 • Pas përdorimit, futeni atë në prizën e ngarkimit, drita e treguesit do të tregojë
 • Përdorimi: Përdorimi i shtëpisë në familje ose sallon

25.00

Reviews (0)

Be the first to review “Gemei – 6025”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Gemei - 6025

25.00

Add to Cart