GDLITE GD-8050

60.0080.00 (-25%)

In stock

Gdlite 8050 që ka një bateri 6 rechargeable dhe një panel diellor 3 w. Ka 3 LED bulbs që kanë kabllot 3 metër secili me çelsin individual dhe 1 buldozë rrotulluese (disko) edhe me një kabëll 3 metra të gjatë, por pa switch. i cili mbështet të gjitha audios mp3 dhe gjithashtu radio FM me përzgjedhës kanali. Ka një port USB për të luajtur muzikë dhe ngarkim dhe kabllo të gjatë që mund t’i përdorni për të ngarkuar të gjitha llojet e telefonave shumë shpejt. e saj diellore më e mirë për përdorim në shtëpi, sepse prodhon dritë të ndritshme.

Dimenzioni panelit 140 x 290 mm

PESHA:400gr

60.0080.00 (-25%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “GDLITE GD-8050”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

GDLITE GD-8050

60.0080.00 (-25%)

Add to Cart