Gatues shtëpie për qebapë

10.0021.00 (-52%)

In stock

10.0021.00 (-52%)

Përshkrim

🥘Qebapë-Suxhuk të freskët kur të doni!🌭🥙

 

  • Asgjë nuk është më e mirë se përbërësit e freskët për një vakt në shtëpi. Filloni me Cevapcici Press Maker! Thjeshtë mënyra më e mirë për të bërë qebap të shpejtë në shtëpi . Çdokush mund ta bëjë atë!

  • Mbusheni atë dhe bëni 7 qebapa në një shtypje. Ju mund të bëni seri të shkëlqyera brenda pak minutash! Pastrimi është gjithashtu shumë i lehtë, pasi ky mjet efektiv zvogëlon rrëmujat e mbetura në tavolinen tuaj në kuzhinë . Projektuar në mënyrë profesionale nga materiali ushqimor, është e garantuar dhe e lehtë për konsumatorët.

RAPORTET

  • Qebap të bërë në shtëpi – Lërini të bëni qebap të shpejtë në shtëpi me gjysmën e mundit. Çdokush mund ta bëjë atë!
  • Sasia të mëdha – jep 7 salcice në një shtyp. Bëni seri të shkëlqyera në minuta!
  • Rrëmuja minimale – zvogëlon rrëmujat në tavolinën tuaj dhe minimizon prekjen e mishit.
  • Dizajn miqësor i lehtë – Projektuar për lehtësinë tuaj, kapje të rehatshme dhe shtypje e lehtë.
  • Lehtë për t’u përdorur – Thjesht vendosni mish të grirë brenda dhe futni shtypësin. Shtyjeni me gishtat tuaj të mëdhenj dhe shijoni suxhuk të shpejtë!
  • Materiali ushqimor – siguri e garantuar me plastikë ushqimore, e cila nuk është toksike dhe nuk përmban BPA.

Specifikimet

Materiali: PP
Madhësia: 12 cm x 9,2 cm x 8 cm

Produkti Përfshin
1 x Përpunues qebapi Cevapcici

Vlersimet (0)

Be the first to review “Gatues shtëpie për qebapë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Gatues shtëpie për qebapë

10.0021.00 (-52%)

Add to Cart