Garderobet me palosje portative 360 grade

12.0022.00 (-45%)

In stock

✔️ Garancia e produktit 1-vjeçar

✔️ Kthime falas 45-ditëshe

✔️ Paketa origjinale

???? 79% e klientëve blejnë 2 ose më shumë

Shiko me posht specifikimet

12.0022.00 (-45%)

Përshkrim

Varëse 8-në-1 mutifunksional

 • Mjaft e fuqishme për të varur 8 copë rroba në të njëjtën kohë, duke ju kursyer shumë kohë dhe duke e bërë jetën tuaj më të përshtatshme.

Kompakt për ruajtje të lehtë

 • Këto varëse rrobash mund të palosen në mënyrë që ato të vendosen në xhepa të vegjël në çanta udhëtimi dhe valixhet.
 • Forma e hollë, kompakte ndihmon në kursimin e hapësirës së vlefshme në veshjet.

Jo e rëshqitshme

 • E prodhuar nga një material plastik i qëndrueshëm, mund të mbajë 170 kilo, jo toksike, pa erë.
 • Zgjerimi i varëses nuk do të shkaktojë gjurmë dhe rrëshqitje të rrobave.

Butoni i kthyeshëm 360 gradë dhe butoni inteligjent

 • Mund të rrotullohet 360 gradë, është më e përshtatshme për ju të merrni rrobat.
 • Dhe modelimi inteligjent i butonit lehtëson heqjen e rrobave, mbrojtjen e jakës.

Aplikim i gjerë

 • Aplikoni në bluza, këmisha, triko, xhaketa, kostume, pallto, fustan, pantallona për veshje për fëmijë dhe fëmijë.

Specifikat e produktit:

 • Ngjyra: Bardhë
 • Material: PP
 • Madhësia e produktit: 20.47 x 16.73 inches

Kết quả hình ảnh cho Portable Folding Clothes Hangers Travel

Aerolite krenohet me një trup më të hollë dhe vjen i pajisur me pesë briskë polikarbonate aerodinamike që siguron rrjedhën optimale të erës për shtëpinë tuaj.

Reviews (0)

Be the first to review “Garderobet me palosje portative 360 grade”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Garderobet me palosje portative 360 grade

12.0022.00 (-45%)

Add to Cart