Furçë silikoni për trupin

8.9915.00 (-40%)

In stock

8.9915.00 (-40%)

Përshkrim

Niveloni përvojën tuaj të larjes dhe pastrimit!

Pastrimi i zonave të forta të trupit gjatë banjës shpesh mund të jetë zhgënjyese dhe e pakëndshme, kështu që kjo furçë trupi silikoni është zgjidhja perfekte për ju! Ky produkt që ndryshon lojën ju ndihmon të pastroni, eksfoloni dhe lëmoni në mënyrë efektive lëkurën tuaj gjatë banjës.

Kjo furçë fleksibël peshqiri ju ndihmon të pastroni në mënyrë efektive zona si shpina, këmbët e pasme, krahët, gjoksi me furçën tuaj të shpejtë me shkumë 1 cm. E bërë nga silikoni ushqimor, është i butë dhe i sigurt për lëkurën dhe është i qëndrueshëm dhe shumë elastik. Furça vjen me doreza të dyanshme për rehati dhe lehtësi në përdorim.

VLERAT

  • Furçë pastruese funksionale – një kokë furçe 1 cm që shkumon shpejt dhe depërton në poret për të pastruar papastërtitë dhe për të eksfoluar trupin për lëkurë më të lëmuar dhe më të freskët.
  • Dorezë me dy anë – Projektuar me doreza në çdo skaj për lehtësi dhe rehati gjatë mbajtjes dhe përdorimit.
  • Ideale për të gjitha llojet e trupit – I përshtatshëm për fëmijët, të moshuarit dhe të dy gjinitë, si dhe për shumicën e llojeve të lëkurës.
  • Materiale të qëndrueshme – Bërë nga silikoni ushqimor për forcë të shkëlqyer, rezistencë të fortë në tërheqje, qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj nxehtësisë.
  • I sigurt dhe i butë për lëkurën-I shëndetshëm dhe miqësor ndaj mjedisit, pa BPA dhe substanca të dëmshme që janë të sigurta dhe jo toksike për lëkurën dhe perfekte për përdorim të përditshëm.
  • Lehtë për t’u pastruar dhe ruajtur – Thjesht lani me sapun dhe ujë dhe përdorni doreza për të varur ose varur në mur për të kursyer hapësirë.

SPECIFIKIMET

Materialet: silikoni
Madhësia:
70 x 12 cm / 60 x 11 cm
Pesha:
70 cm: 200 gr
60 cm: 155 gr

Vlersimet (0)

Be the first to review “Furçë silikoni për trupin”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Furçë silikoni për trupin

8.9915.00 (-40%)

Add to Cart