Furçë pluhuri super efikas

17.99

In stock

Furça e pluhurit është një shtojcë vakumi që keni ëndërruar
Eshtë krijuar për të pastruar edhe vendet më të vështira për t’u arritur
Furça përbëhet nga tuba të hollë dhe fleksibël
Pra, është e shkëlqyeshme në largimin e papastërtisë dhe pluhurit pa thithjen e objekteve të vogla

17.99

Përshkrim

Eshtë një shtojcë pluhuri që funksionon me shumicën e fshesë me korrent. Ajo përmban dhjetëra tuba thithje individuale që janë të vogla dhe fleksibël.

Vlersimet (0)

Be the first to review “Furçë pluhuri super efikas”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Furçë pluhuri super efikas

17.99

Add to Cart