Furçë Elektrike Pastruese

23.0030.00 (-23%)

In stock

23.0030.00 (-23%)

Përshkrim

Punon në të gjitha sipërfaqet shpejt dhe lehtë!

Pastruesi i ri Gjithë-në-Një është një furçë pastrimi me valë, e krijuar për të pastruar të gjitha llojet e papastërtive dhe mbeturinave. Mobiljet e jashtme shpesh grumbullojnë papastërti, papastërti, myk, myk dhe ndonjëherë në varësi të klimës, madje edhe alga që mund të pastrohen lehtësisht dhe me efikasitet me këtë pastrues.

Ka katër furca të ndryshëme, furçash që rrotullohen të gjitha me shpejtësi të lartë në mënyrë që forca të kalojë nëpër të gjitha llojet e papastërtive të jashtme.

PUNON NË TË GJITHA SIPËRFAQET!

Pastruesi i multifunksional mund të funksionojë praktikisht në të gjitha mobiljet dhe sipërfaqet e ndryshme duke përdorur tre furçat e ndryshme dhe shtresën lustruese që përfshihet. Mund të pastrojë tavolina dhe karrige për mobiljet e oborrit prej plastike, qelqi dhe thurje.

Mbushja e lustrimit mund të pastrojë pllakat dhe vazot e luleve, madje ka disa përdorime për automjete.

Pastrim i fuqishëm: të gjitha furçat e përfshira në kompletin e rrotullimit të pastrimit . Ky çift rrotullues i fortë pastron dhe pastron mobiljet e jashtme shpejt dhe lehtë. Papastërtia hiqet dhe furçat e zëvendësueshme gjithashtu mund të futen në çarje të vështira për t’u arritur.

Wireless: Pastruesi i muskujve është pa tel, kështu që mund të përdoret kudo jashtë pa mundimin e tërheqjes së kabllove përreth.

Ngarkimi:  Vjen me një kabllo karikimi që futet nga pajisja në një prizë standarde në mur për të ngarkuar baterinë.

Nuk kërkohen pastrues toksikë: pasi Muscle Scrubber përdor fuqi të lartë RPMS për të pastruar, nuk nevojiten spërkatje kimike të forta dhe toksike për të pastruar mobiljet. Pastruesi e bën pastrimin pas efekteve të sigurta për të rriturit dhe fëmijët janë miqësorë me mjedisin.

Pesha e lehtë: Ky pastrues është jashtëzakonisht i lehtë dhe është shumë i lehtë për t’u ngritur dhe përdorur për të pastruar sipërfaqet pa u lodhur.

 

Paketa përfshin:

1 furçë elektrike
4 koka furçash
1 Porta e karikimit
1 Manual

Vlersimet (0)

Be the first to review “Furçë Elektrike Pastruese”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Furçë Elektrike Pastruese

23.0030.00 (-23%)

Add to Cart