Furçë elektrike pastrimi

14.9937.00 (-59%)

In stock

Clorox Scrubtastic Max është risia më e re per pastruesit e banjove. Ajo përmban një kokë tjerrje me 3 pastrues të ndryshëm të këmbyeshëm për t’iu përshtatur nevojave tuaja të pastrimit. Doreza e zgjatimit përfshihet për të lehtësuar pastrimin e sipërfaqeve të larta si tavanet, muret, etj. Veprimi i rrotullimit me çift rrotullues të lartë i shoqëruar me fijet e kokës cilësore heq gëlqere, njolla uji, ndryshk dhe depozitat e kalciumit. Informacioni i produktit Përmasat e paketës 11,65 x 6,14 x 3,5 inç Pesha e artikullit 1.43 paund Prodhuesi E Mishan & Sons ASIN B07T1MQX5P Numri i modelit të artikullit 1843 Vlerësime të Klientëve 4.0 nga 5 yje 70 vlerësime 4.0 nga 5 yje Renditja # 324,021 në Shëndetësi dhe Familje

14.9937.00 (-59%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Furçë elektrike pastrimi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Furçë elektrike pastrimi

14.9937.00 (-59%)

Add to Cart