Furçë automatike me avull per hecjen e rrudhave!

29.9942.00 (-29%)

In stock

ASNJE rrudhe me: Ndryshe nga avulloret e tjerë të mbajtur për dore për rrobat që luftojnë për të hequr rrudhat dhe u mbaron uji për pak kohë, e jona prodhon një avull mbresëlënës të fuqishëm, është i pajisur me një kokë unike të grykës për shpërndarje të qëndrueshme, dhe vjen me një kapacitet të lartë 140ml rezervuar uji që mbështet deri në 10 minuta avullim të vazhdueshëm. Kjo do të thotë që ju do të jeni në gjendje të hiqni me lehtësi rrudhat më kokëforta pa qenë e nevojshme të vazhdoni të rimbushni rezervuarin në mes. NXEHTSI SHTES E SHPEJT: Nuk ka më pritje për mosha që pastruesi i avullit tënd nga dora të nxehet. Ndërsa avulloreve të zakonshëm të rrobave dore u duhen minuta për të filluar prodhimin e avullit, yni e bën atë në 60 sekonda të shpejta. Kurseni vetes një kohë të vlefshme me një avullore rrobash dore të krijuar me efikasitet superior në mendje.

29.9942.00 (-29%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Furçë automatike me avull per hecjen e rrudhave!”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Furçë automatike me avull per hecjen e rrudhave!

29.9942.00 (-29%)

Add to Cart