Furça elektrike për trupin Spin, furçë dushi 5 në 1, pastrues masazhues.

10.9937.00 (-70%)

In stock

SISTEMI I PASTRIMIT AVANCUAR: Fërkimet unike të rehatisë dhe funksioni i masazhit, e lënë trupin tuaj të relaksuar, ky sistem i sistemit të pastrimit të rrotullimeve pastron më mirë sesa dridhjet dhe largon papastërtitë, vajin dhe zbut lëkurën tuaj të vdekur PES SHTESA T NDRYSHME: Kjo furçë elektrike dushi vjen me pesë shtojca të ndryshme duke përfshirë mikrodermabrazion, masazh, pedikyr, shtresim të butë, kokën pastruese e cila ju ofron një përvojë të rehatshme të banjës në shtëpi.Me gjatësi 34cm të dorezës jashtëzakonisht të gjatë, do të jetë e lehtë për tu arritur në çdo pjesë të trupit tuaj, para dhe mbrapa, të gjitha mund të preken, gjë që ndihmon në dush efikas dhe të përshtatshëm. Furça elektrike për pastrimin e fytyrës dhe trupit është e rezistente nga uji, gjë që e bën atë  të përsosur. 

10.9937.00 (-70%)

Përshkrim

Furça dushi elektrike për masazhe Materiali: ABS Ngjyra: e bardhë + blu Çelësi: Aktiv / Joaktiv Modaliteti i Shpejtësisë: I Lartë / I Ulët Madhësia: 7,3 * 8 * 34cm / 2,9 * 3,2 * 13,4 “(L * W * H) Bateria: Bateri 3 * AA (produkti nuk përfshin bateri, ju lutemi bleni vetë) Fusha e zbatimit: masazh, shpinë, banjë, fytyrë Përshkrimi i produktit:, relaksoni meridianet muskulore, lehtësoni në mënyrë efektive lodhjen Karakteristikat: 1. Fijet janë të buta dhe të dendura, gjë që rrit fërkimin me lëkurën dhe në mënyrë efektive heq pluhurin e lëkurës dhe qelizat e vdekura të lëkurës. 2. Dorezë jo e rrëshqitshme, e papërshkueshme nga uji dhe lagështirë, e shëndetshme dhe pa shije, më e përshtatshme për banjë sesa doreza prej druri 3. Dizajni i grepit, mund të pezullohet pas përdorimit, ruajtje e përshtatshme, pa hapësirë, të dyja që nuk rrëshqasin, dhe kanë një pikë force.

Vlersimet (0)

Be the first to review “Furça elektrike për trupin Spin, furçë dushi 5 në 1, pastrues masazhues.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Furça elektrike për trupin Spin, furçë dushi 5 në 1, pastrues masazhues.

10.9937.00 (-70%)

Add to Cart