Fshisë e përsosur për veturë me korent

35.00

In stock

 • Përshkrimi
 • E bërë nga një material me cilësi të lartë, kjo fshisë me korrent është e qëndrueshme  për t’u përdorur.
 • Ajo mund të pastrojë në mënyrë efektive pluhurin e makinës dhe goja e saj e zgjatur mund të pastrojë të gjitha qoshet e makinës tuaj, duke e mbajtur makinën tuaj të pastër dhe të rregulluar gjatë gjithë kohës.
 • E përkryer për shtëpi, zyrë, shkollë, udhëtime dhe automjete.
 • tipar
 • – Ngjyra: e verdhë – e kuqe
 • – Materiali: ABS PP
 • -Masa: 24,5 x 19,5 x 24cm
 • – Tensioni: 12V
 • – Fuqia: 60W
 • – Dizajn i dobishëm, kompakt, i lehtë, i qetë për tu kryer.
 • – Përdoret drejtpërdrejt nga priza e çakmakut të automjetit, e përshtatshme për automjetet DC 12V.
 • – Mund të tërheq hirin nga cigare, fshin thërrime, flokë, oriz, etj.
 • – Aplikimi i thatë dhe i lagësht mund të thithë shpejt lëngun e derdhur në makinë.
 • – Dritë praktike e integruar për zona të errëta dhe qoshe.

35.00

Vlersimet (0)

Be the first to review “Fshisë e përsosur për veturë me korent”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Fshisë e përsosur për veturë me korent

35.00

Add to Cart