Fshij zvarritje gjithçka në një fshirëse shtëpiake, fshirëse vakumi me shtytje dore

10.0021.00 (-52%)

In stock

Fshij zvarrit të gjithë – në – një pastrues elektrike pa rrymë . Fshij pluhurin e dyshemese:  Furça dore dhe pluhuri Materiali i kokës së fshesës: fshesë PET Materiali i rrobave të fshesës: ABS + Çelik i pandryshkshëm Madhësia e produktit: 144cm * 31cm * 20cm Pesha e produktit : 860g – Stili 2: 850g Gjatësia e dorezës: 110cm Vëllimi i Kutisë: 0.5L Ngjyrat do të dërgohen si të rastit E sigurt për ta përdorur në pllaka, mermer, linoleum, dru të fortë pa heqje apo gërvishtje! Furça rrotulluese 360 ​​gradë me rrotullim me shpejtësi të lartë për të prekur pluhurin e mbeturinave u fut në koshin e pluhurit. Fshesë, pluhur dhe koshi i plehrave 3 në 1. Ka dorezën me gjatësi të rregullueshme. Pastrimi është shumë i përshtatshëm. Me dorezën e palosshme, është e lehtë të arrish vende të vështira për t’u arritur dhe e bën magazinimin të thjeshtë. Lehtë për t’u përdorur, madje edhe fëmijët. Kur përdorni këtë fshesë, ju nuk duhet të përkuleni, vetëm duhet të shtyni përpara. Lehtë për tu zbrazur me një lëvizje të thjeshtë. Pa rrëmujë, pa bujë MAKINA PER PASTRIMIN Zbatohet gjerësisht në shtëpitë familjare, hotelet, zyrat dhe përdorimin laboratorik: ÇDO dysheme e ashpër, mermer, pllakë qeramike, ETJ, përveç qilimit, vetëm shtyni pluhurin Kur përdorni, mos u përkulni, kurseni kohë dhe përmirësoni punën, pa pluhur dhe zvogëlon pluhurin dhe mikrobet.

10.0021.00 (-52%)

Përshkrim

Gjithmonë duhet të pastroni rrëmujat në dysheme të shkaktuara nga fëmijë ose qen? Drithërat, grimcat e ushqimit, flokët dhe grimcat e tjera të vogla? Dhe duhet shumë kohë për tu pastruar duke përdorur një fshesë ose një pluhur? Ose mund të nxirrni një vakum, por do të jetë me zë të lartë, do të duhet ta fusni në prizë, dhe është thjesht i rëndë dhe i rëndë për t’u mbajtur. Kjo fshesë revolucionare rrotulluese është një pastrues rrotullues i dyshemesë së fortë që bën punën e një vakumi në formën e një fshesë / pluhuri, PA energji elektrike ose bateri! Ky pastrues kursen energji, pa furnizim me energji elektrike dhe shumë miqësor ndaj mjedisit. Po, nuk ju nevojitet më një vakum ose zëvendësoni një vakum me fuqi thithëse të krimbur.

Vlersimet (0)

Be the first to review “Fshij zvarritje gjithçka në një fshirëse shtëpiake, fshirëse vakumi me shtytje dore”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Fshij zvarritje gjithçka në një fshirëse shtëpiake, fshirëse vakumi me shtytje dore

10.0021.00 (-52%)

Add to Cart