Fshesë magjike shumëfunksionale

10.0021.00 (-52%)

Ska në magazin

10.0021.00 (-52%)

Përshkrim

A keni problemet e mëposhtme kur pastroni shtëpinë tuaj?

❌ Heqja e ujit të ndenjur
❌ Heqja e dobët e pluhurit për shkak të grimcave ultra të imëta të pluhurit
❌ Flokët e ngatërruara në fshesë

Me fshesën tonë magjike shumëfunksionale, nuk do t’i keni më këto probleme! Fshirja ✅heqja e pluhurit ✅ pastrimi i flokëve ✅ për pastrimin e dritareve ✅ pastrimi i vajit – kjo fshesë kujdeset për të gjithë ata!

Ato vijnë në pako të lidhura me zbritjen, kështu që ju mund të blini edhe 1 ose 2, por edhe të kurseni më shumë!

Pastrues me shumë funksione 2-në-1

Jo vetëm fshirëse, por edhe kruajtëse! Thani në mënyrë efektive sipërfaqen e dyshemesë dhe hiqni lehtë papastërtitë dhe flokët. Mund të përdoret për të pastruar flokët, lëngun, xhamin e thyer ,leshin e kafsheve shtëpiake.

✔️ (Fshirëse e rregullueshme

Gjithashtu, doreza e gjatë ju lejon të arrini në mënyrë të sigurt dritaret e larta pa nevojën e karrigeve ose vendkalimeve të shkallëve dhe vendeve të tjera të vështira për t’u arritur. Mund të rregullohet nga 90 cm në 140 cm.

Koka e PP – pastrohet lehtë
Material PP me dendësi të lartë, nuk ka frikë nga njomja, pastrohet lehtë!

Skenarët për përdorim
I përshtatshëm për dhomën e ndenjes, kuzhinën, pishinën, garazhin, banjën, mund të përdoret gjithashtu si një pastrues xhami për pastrimin e dritareve.

Vlersimet (0)

Be the first to review “Fshesë magjike shumëfunksionale”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Fshesë magjike shumëfunksionale

10.0021.00 (-52%)