Flutur diellore dritë për kopsht 1 + 1 Falas

15.9931.00 (-48%)

In stock

15.9931.00 (-48%)

Përshkrim

🦋Flutura duket si e vërtetë nga larg. 🦋

  • Ata do të fluturojnë në diellin e ndritshëm në kopshtin tuaj ose në ballkonin tuaj.

  • Lojëra fluturuese diellore, dhurata diellore,

 

  • Dy modele të energjisë elektrike / diellore. E vetmja gjë që duhet të bëni është të ndizni ndërprerësin për ta transformuar atë, ana e majtë ushqehet me bateri 1.5V AAA (nuk përfshihen), ana e djathtë mundësohet nga energjia diellore.

 

  • Disa hapa të thjeshtë do të sjellin bukurinë në shtëpinë tuaj, mblidhni shkopin, panelin diellor dhe fluturat së bashku, futeni shkopin në tokë dhe fluturat janë gjallë.

 

Lartësia e fluturës mund të fluturojë deri në 400 mm
Madhësia e fluturës: 7 cm x 5.5 cm (D * W)
Gjatësia e shkopit: rreth. 28.5 cm
Bateria diellore: 1V / 100mA
Gjatësia e telit metalik: 24 cm
Ngjyra: Siç tregohet

Vlersimet (0)

Be the first to review “Flutur diellore dritë për kopsht 1 + 1 Falas”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Flutur diellore dritë për kopsht 1 + 1 Falas

15.9931.00 (-48%)

Add to Cart