Flawless Legs Heqës qimesh,me kokë zëvendësimi,

14.0021.00 (-33%)

In stock

Paketë 18k Rose Gold Gold   zëvendësues për këmbët tuaja dhe heqësin e qimeve të trupit. Një dhuratë perfekte për shoqen, nënën, ditëlindjen, ditën e nënës, valentin. Kokat zëvendësuese rroje elektrike revolucionare, kokat e veshura me ar 18K, që konturojnë në çdo kurbë. Rekomandohet të zëvendësoni kokat çdo 2-3 muaj për një performancë optimale. Nëse nuk jeni të kënaqur, garantoni 100% kthimin e parave, pa pyetje. Rreth këtij artikulli Largon menjëherë dhe pa dhimbje flokët e padëshiruar pa pasur nevojë të depiloni, pincetë ose lazer. Rroje elektrike revolucionare, me koka të veshura me ar 18K, që konturon në çdo kurbë Dizajni perfekt ergonomik dhe Palm është i shkëlqyeshëm për këmbët, kaviljet dhe gjunjët – të gjitha zonat e këmbëve tuaja që janë të prirura të bëhen me gozhdë ose prerje. Këmbët pa të meta nuk janë krijuar për t’u përdorur nën krahët tuaj. Dritat LED të integruara e bëjnë të lehtë për t’u parë; bateria litium-jon e rimbushshme e bën atë pa tel dhe të lëvizshëm Siç shihet në TV: ky produkt është heqës autentik i patëmetë i flokëve i prodhuar nga Touch Flawless. Mos u mashtroni nga falsifikuesit! Këmbët e vetme të patëmetë janë duke e përfunduar prekjen e patëmetë. Njësia do të punojë për afërsisht 1 orë me një karikim të plotë.

14.0021.00 (-33%)

Përshkrim

Rem Mbartës i qimeve për gratë është një pastrues i shquar, i menjëhershëm dhe pa dhimbje i flokëve që siguron një përfundim të butë pa dhimbje dhe acarim që vjen nga depilimi. Dizajni ergonomik i përsosur i pëllëmbës është i konturuar që të përshtatet lehtësisht në pëllëmbën e dorës suaj, dhe siguron pa gozhda, pa prerje, pa kontroll të acarimit që nuk mund të merrni me brisk. ✅ Duke shfaqur katër koka të veshura me ar 18K, Këmbët janë hipoalergjike, e butë për të gjitha llojet e lëkurës dhe e sigurt në prekje. ✅ E përsosur për këmbët, zonën e bikinit, kyçin e këmbës, sqetullat, ose çdo zonë të prirur për të marrë prerje gjatë rruajtjes. Lights Dritat LED të përshtatshme dhe të ndritshme ndihmojnë në ndriçimin e lëkurës tuaj, kështu që kurrë të mos humbni një vend. KIPSSHILLA: ✅ më mirë të përdorni alkool për të pastruar. ✅ Zëvendësoni kokat çdo 2-3 muaj për një performancë optimale. ✅ Sigurohuni që ta përdorni pas instalimit. Design Dredhje e thjeshtë dhe e ndezur, e lehtë për tu pastruar dhe bashkangjitur. KUJDES: ✅ Mbajeni larg fëmijëve. ✅ Mos e përdorni në lëkurë të irrituar. Ndërpreni përdorimin nëse ndodh acarim i lëkurës. ✅ Mos e zhytni njësinë nën ujë. ✅ Mos e shpëlani kokën e prerësit nën ujë. ✅ Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë kur nuk përdoret. 

Vlersimet (0)

Be the first to review “Flawless Legs Heqës qimesh,me kokë zëvendësimi,”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Flawless Legs Heqës qimesh,me kokë zëvendësimi,

14.0021.00 (-33%)

Add to Cart