Flawless Body- heqës i qimeve të trupit

14.0021.00 (-33%)

In stock

14.0021.00 (-33%)

Përshkrim

Flawless Body pastrues total i flokëve të trupit

Me rruajtës elektrik 2-në-1

Heqja e flokëve për gratë ndihmon në rregullimin e rruajtjes së fytyrës, krahëve, këmbëve, trupit, sqetullave dhe linjave të bikinit etj. Në pak minuta pa mbetje. Heqja multi-funksionale e flokëve, përfshirë kokën e heqjes së flokëve në fytyrë dhe kokën e prerjes së flokëve të trupit.

E sigurt dhe joalergjike heqje elektrike e qimeve

Një pastrues elektrik i flokëve për gratë që përdor fletë lundruese dhe një teh çelik inox hipolergjik ndihmon për të arritur një rruajtje të afërt, por të sigurt dhe të rehatshme pa dhimbje dhe acarim, madje edhe për lëkurën e ndjeshme.

Rruajtje e SIGURT I thatë dhe i lagësht

Dizajni i papërshkueshëm nga uji e bën atë të sigurt për t’u përdorur edhe në banjë ose dush. Dizajni i kokës së rruajtjes së ndashme dhe furça e gjatë për pastrim e bëjnë këtë makinë prerëse të flokëve të lehtë për tu pastruar. Jo më shumë prerje, prerje dhe acarim, heq butësisht flokët e padëshiruar.

KARIKOHET SHPEJT ME MICRO USB 
Rroje flokësh pa kabllo e rimbushur me bateri litiumi të integruar. karikimi i shpejtë prej 2 orësh ju lejon 50 minuta kohë rruajtjeje, e lëvizshme dhe e përshtatshme për udhëtime. karikimi përmes kompjuterit, bankës së energjisë ose lidhjes direkte, etj.

Çdo brisk për trupin e thatë Flawless Body vjen me një mbrojtës trupi dhe pajisje prerëse, një furçë pastrimi dhe një kabllo karikimi , revolucionare përkryer për zonat tuaja më të ndjeshme siç janë bikini, sqetulla, gjunjë dhe kyçin e këmbës. Asnjë prerje ose acarim zakonisht nuk shkaktohet nga rruajtja me brisk

Dritat e integruara LED e bëjnë më të lehtë për të parë, dhe rroja mund të përdoret në të dy drejtimet, duke e bërë atë shumë të lehtë për t’u përdorur. 

Çdo njësi është e karikuar, duke e bërë atë briskun tuaj të përsosur të udhëtimit: pa tel dhe i lëvizshëm

Ashtu si me të gjithë pastruesit e përsosur të flokëve, trupi është i veshur me ar 18k, duke e bërë atë hipoalergjik dhe perfekt për të gjithë llojet e lëkurës.

Pakoja përfshin:

Vlersimet (0)

Be the first to review “Flawless Body- heqës i qimeve të trupit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Flawless Body- heqës i qimeve të trupit

14.0021.00 (-33%)

Add to Cart