Fitness Pilates për yoga, vendpushim plazhi etj.

13.0021.00 (-38%)

In stock

 • Një rrogoz i trashë i pastër anti-rreshqites i yogas është një dyshek ideal yoga për çdo praktikues të yogas.
 • E bërë nga shkumë NBR me cilësi të lartë, siguron një sipërfaqe të qëndrueshme dhe të zbutur me një ndjesi dore natyrore si gome.

 • Sipërfaqja e butë pa rrëshqitje ofron mbështetjen dhe komoditetin që ju nevojitet për rreshtimin e duhur si në pozicionet fillestare ashtu edhe në ato të përparuara.
 • Për më tepër, dysheku i reziston nxehtësisë dhe ujit për tu siguruar që e përdorni kudo.
 • Cilësia e përparme dhe e pasme jo vetëm që i shton forcë rezistencës ultra të grisjes, por gjithashtu rrit kapjen e dyshemeve të lëmuara.

 • E butë dhe e lehtë, mund të mbështillet dhe të ruhet në hapësira kompakte. Kliko dhe porosit tani!

13.0021.00 (-38%)

Përshkrim

Karakteristikat:

  • 100% markë dhe cilësi të lartë. Pesha e lehtë, madhësi e vogël, e lehtë për tu mbajtur.

  • I papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga uji, pastrimi i një praktike të thjeshtë.

  • I butë, fleksibilitet i shkëlqyeshëm, mund të zvogëlojë dhimbjen e trupit në kontakt me tokën, efektet rrëshqitëse dhe ngurtësinë e shkëlqyeshme dhe forcën e lartë të tërheqjes.

  • Materiali: EVA

  • Ngjyra: Vjollcë / blu / jeshile / rozë / portokalli

  • Madhësia: 173 x 61 x 0.4cm

  • Piknik në natyrë, joga, palestër, vendpushim plazhi, zvarritje për fëmijë, etj.  • Flowers in Chania
  • Flowers in Chania
  • Flowers in Chania
  • Flowers in Chania
  • Flowers in Chania
  • Flowers in Chania
  • Flowers in Chania

Vlersimet (0)

Be the first to review “Fitness Pilates për yoga, vendpushim plazhi etj.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Fitness Pilates për yoga, vendpushim plazhi etj.

13.0021.00 (-38%)

Add to Cart