Filtër pastrues uji

17.0032.00 (-47%)

In stock

17.0032.00 (-47%)

Përshkrim

Cilësi e lartë Instalimi i lehtë Filtri i ujit Rakordi qeramik Fisheku i rubinetit Pastrues

 

 • Kalon në mënyrë fleksibile midis ujit të filtruar dhe ujit të rubinetit duke përdorur teknologjinë për të parandaluar rritjen e baktereve.
 • Mund të gjenerojë menjëherë ujë të shkëlqyer të pastruar dhe t’ju ndihmojë të bëni kafen dhe çajin me aromën më të mirë.
 • Filtroni dhe pastroni ujin, jepini familjes tuaj ujë me cilësi të shëndetshme.
 • I përshtatshëm dhe i lehtë për t’u instaluar, nuk kërkohet ndonjë mjet i veçantë.
 • Ju lehtë mund ta pastroni këtë filtër dhe ta përdorni përsëri.
 • Ju mund të shihni se sa papastërti ka hequr për ju.

Specifikim:

 • Kapaciteti i kasetës: përafërsisht 10,000 litra (në varësi të cilësisë së ujit)
 • Materiali i fishekut: Grupe qeramike, nano-metale
 • Prodhimi: 6L / min (0.2Mpa)
 • Materiali i strehimit: ABS
 • Ngjyra: E Bardhë
 • Madhësia: 108 * 52 * 105mm

 

 

Paketa përfshin:
1 x Filtër uji rubineti

Vlersimet (0)

Be the first to review “Filtër pastrues uji”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Filtër pastrues uji

17.0032.00 (-47%)

Add to Cart