Elektroshok, 2000v fuqi, drit dore 150L, 15W llambë inkandeshente

25.0050.00 (-50%)

In stock

 • Tension i lartë shokues 2000w
 • Posedon mbushes baterie .
 • Ndërtimi i furnizimit me energji DC (bateria) me fuqi të madhe prodhuese dhe mbrojtje.
 • LED ultra të ndritshëm. Me një bateri plotësisht të ngarkuar, prodhimi i dritës arrin 150 Lm (afërsisht ekuivalent me një llambë inkandeshente prej 15 W).
 • Mbushës i integruar.
 • Pamje e shkëlqyeshme.
 • Drita elektrik dore – armë mahnitëse POLICE 1101 është bërë nga alumini me cilësi të lartë aviacioni me veshje të anodizuara.
 • Pesha jashtëzakonisht e ulët – 180 g.

25.0050.00 (-50%)

Reviews (1)

Average Rating

4.00

01
( 1 Review )
5 Star
0%
4 Star
100%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Review For This Product

 1. 01

  by Alfons

  Shum drite e mire

Menuja Kryesore

Elektroshok, 2000v fuqi, drit dore 150L, 15W llambë inkandeshente

25.0050.00 (-50%)

Add to Cart