ELASLIM Triko elastike shumë të forta, të ngushta

10.0032.00 (-69%)

In stock

10.0032.00 (-69%)

Përshkrim

Triko ekstra të forta elastike të ngushta

  • Fije elastike japoneze
  • Gërshetim i veçantë i qëndrueshëm
  • Ata përshtaten në mënyrë të përkryer përgjatë këmbës

Këto brekë rezistente ndaj lotëve janë bërë nga fije të qëndrueshme që lejojnë shtrirjen maksimale pa u shqyer. Kjo brekë jo vetëm që i reziston lotëve, por është krijuar gjithashtu për të minimizuar dukshmërinë e brekëve nën copa të tjera veshjesh. Brekët nuk irritojnë lëkurën dhe lejojnë frymëmarrjen.

Karakteristikat:

  • Një madhësi i përshtatet të gjithëve
  • Shtrirje maksimale
  • I qëndrueshëm dhe pothuajse i pathyeshëm
  • Merr frymë
  • Fsheh të metat
  • Nuk krijon linja të dukshme të qepjes

HUMBJE PESHE

Elastin janë krijuar për të modeluar pikat kritike, duke ju dhënë një vijë më të hollë. Të pasmet e ngritura, më të forta. Pa rrotull ose mbivendosje. Përveç kësaj, ato përmirësojnë qarkullimin e gjakut.

Lamtumirë trupa të shtrënguar të disponueshëm

Me Elaslim nuk do të keni më nevojë të shqetësoheni për të pasur një palë triko rezervë: Elaslim janë krijuar me një pëlhurë elastike të patentuar dhe të certifikuar revolucionare të pathyeshme, mund t’i përdorni përsëri pafundësisht!

SUPER NGAJSHME

Rrobat e ngushta nuk janë gjithmonë veshje të rehatshme, veçanërisht për ata që janë disa kilogramë mbipeshë. Çorapet Elaslim përcaktojnë siluetën pa ngjeshje. Cilësia e saj është e butë dhe e këndshme për prekjen. Ato nuk shkaktojnë alergji ose acarim. Elastin është në dispozicion në dy ngjyra të ndryshme: e zezë ose bezhë, ju zgjidhni!

 

Vlersimet (0)

Be the first to review “ELASLIM Triko elastike shumë të forta, të ngushta”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

ELASLIM Triko elastike shumë të forta, të ngushta

10.0032.00 (-69%)

Add to Cart