Dyshek për vetur me falas mjet fryerje

32.0055.00 (-42%)

In stock

Dyshek veturës me cilësi të lartë, rezistent ndaj ujit. Mund të përdoret dhe për shum gjëra tjera.
Posedon falast mjet për fryerje e cila lidhet në veturen tuaj dhe e fryn për ca minuta .
Pllakë PVC me cilësi të lartë të bërë me dorë, sipërfaqe të butë dhe të rehatshme, me mikro-gëzof
Madhësia: 140 gjatsia, 90 të gjërsia, 45 cm lartsia

32.0055.00 (-42%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Dyshek për vetur me falas mjet fryerje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Dyshek për vetur me falas mjet fryerje

32.0055.00 (-42%)

Add to Cart