Dritë Solare LED me dy koka, detektor sigurie, sensori i lëvizjes

20.0042.00 (-52%)

In stock

20.0042.00 (-52%)

Përshkrim

Drita diellore LED 42 LEDs Llambë muri sensor lëvizje PIR llambë sigurie në rrugë e padepërtueshme nga uji

Përshkrimet:

  • LED: 42 copë
  • Tensioni: 3.7v
  • Fuqia: 10W
  • Lumens: 800lm
  • Materiali: PVC
  • Material për pllaka energjie: polisilik me cilësi të lartë
  • Rreth madhësisë: 240 mm * 230 mm
  • Diapazoni i zbulimit: 120 °
  • LED diellor i sigurisë ka 2 numra kontrollues që ju lejojnë të rregulloni cilësimet.
  • Rregulloni ndjeshmërinë e distancës së sensorit të lëvizjes (diapazoni i rregullimit nga 0 në 5 metra)

Karakteristikat:

1. Kjo dritë e dyfishtë diellore është e lehtë për tu instaluar, e pajisur me një tel 3 metra të gjatë që mund të rregullohet për t’u instaluar në çdo pozicion, dhe të dy kokat mund të rrotullohen për të ndriçuar pozicionin e dëshiruar.

2. Azhurnimi i gjeneratës së re që përmirëson shkëlqimin e ndriçimit, LED i integruar prej 42 copë dhe dizajn i papërshkueshëm nga uji për kopsht, rrugë, oborr, derë depoje, ballkon

3. Gjatë ditës, panelet diellorë shndërrojnë energjinë diellore në bateri të rimbushshme. Natën, dritat ndizen automatikisht

4. Sensori i lëvizjes PIR mund të rrotullohet në kënde të shumta dhe automatikisht ndriçohet kur njerëzit i afrohen diapazonit të zbulimit.

5. Energjia e ruajtur. Kohëzgjatja e dritës varet nga vendndodhja, kushtet dhe disponueshmëria e ndriçimit sezonal.

 

Paketa përfshin:

1 llambë LED

1 panel diellor

Reviews (0)

Be the first to review “Dritë Solare LED me dy koka, detektor sigurie, sensori i lëvizjes”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Dritë Solare LED me dy koka, detektor sigurie, sensori i lëvizjes

20.0042.00 (-52%)

Add to Cart