Dritë selfie me 2 mbajtëse telefoni dhe mbajtëse mikrofoni

20.0037.00 (-46%)

In stock

  • Ideale për studiot e transmetimit, studion e zërit, Live, Youtuber, skena dhe stacione televizive
  • Mbajeni telefonin tuaj në mënyrë të sigurt , 2 mbajtese telefoni
  • Mbajeni mikrofonin tuaj në mënyrë të sigurt dhe të vendosur në këtë klip mbajtese mikrofoni me gërshërë.
  • Klip standard mikrofoni për montim në shumicën e mikrofonëve dore me madhësi standarde.
  • Diametri maksimal i klipit të mikrofonit është 1.26 inç Ka funksionet e karikimit të dritës, fytyrës për bukurinë, syrit për bukurinë, ndriçimit të lëkurës, etj.
  • Mund të rregullohet gjithashtu në tre temperatura ngjyrash, për t’iu përshtatur nuancës tuaj të preferuar të ndryshme dhe është e pajisur me lartësi dhe kënde të ndryshme në përdorim me një kornizë që është një armë bukurie.

20.0037.00 (-46%)

Përshkrim

Dritë LED e rregullueshme në mënyrë profesionale me mikrofon dhe 2 mbajtëse telefonike

Dritë LED  selfie me mbajtëse telefoni dhe mbajtëse mikrofoni 3 modalitete të dritës 9 nivel shkëlqimi për transmetim të drejtpërdrejtë të videos përmes USB

Porta e karikimit USB: karikim më i shpejtë dhe më i qendrueshem.

 Bukuria kompleton lëkurën, efekti special i bukurisë është më i bukur.

Specifikimet:

Ngjyra: e zezë

Tipar: Bukuri dhe ndriçim

Përmasat: Diametri i brendshëm 16cm

Furnizimi me energji elektrike: furnizimi me energji me portë USB

Materiali i guaskës: ABS, llak akrilik

Temperatura e rregullueshme e ngjyrës: 3200k- 5500k

lloji i dritës: ngjyra e ftohtë / ngjyra e bardhë natyrale / e ngrohtë

Tensioni: 5V Tregon: ra> 90

Fuqia: 13w

Diapazoni i zbehjes: 1% – 100%

 

  • Drita shumëfunksionale 4-në-1 — Karakteristikat e madhësisë kompakte 1 dritë LED, 1 mbajtëse mikrofoni dhe 2 mbajtëse telefonike. Të katër artikujt janë mbledhur në mënyrë fleksibile në një stol për një bazë, e cila mund të ndihmojë në mbajtjen e një tavoline të rregullt dhe të sigurojë funksionimin e qëndrueshëm të të gjithë pajisjes. Drita LED e rregullueshme — Drita unazore 9 cm siguron shumë më të ndritshme dhe më të fuqishme, mund të prodhojë një efekt zbukurues. 3 modalitete ngjyrash që mund të ndërrohen dhe 9 nivele shkëlqimi të rregullohen, lehtë për të rregulluar çdo dritë. Koka rrotulluese 360 ​​shkallë mund të shndërrohet në një dimmer në çdo shkallë sa herë që keni nevojë për dritë shtesë.

  • Mbajtëse shumëfunksionale — Mbajtësi i telefonit celular është i rregullueshëm për 360 °, mbështet shumicën e telefonave inteligjentë në një gjerësi prej 6-10 cm, i përshtatet shumicës së telefonave në prodhim. Gjatësia dhe këndi i ndalimit të mikrofonit rregullohen për përdorim fleksibël. I përshtatshëm — Furnizimi me energji USB, i përshtatshëm për shumicën e pajisjeve që mbështesin portën USB, të tilla si laptop, kompjuter, furnizim me energji elektrike, karikues USB, adaptor AC, etj. Kontrolloni me lehtësi kabllon e ndezjes / fikjes ose kaloni në mënyrën tuaj të preferuar të ndriçimit.Zbatim praktik — Temperatura e balancuar e ngjyrave me shumë funksione të dritës dhe efekt i mirë i dritës së karikimit, punë me mbajtësin e mikrofonit Mbajtësi i telefonit mund të përdoret në make-up, live, make-up, tatuazhe, prodhim video, natyrë akoma të lehtë, VLOG etj. në

Emri i produktit: Led Light light ring live

Lidhës i rrymës: USB

Ngjyra e dritës: dritë e ftohtë, dritë natyrale, dritë e ngrohtë

Ndriçimi: 9 nivele të rregullueshme

Mbështetëse e mbajtësit të telefonit: Telefoni me gjerësi 6-10 cm

Lartësia e mbledhur: 53 cm
Vlersimet (0)

Be the first to review “Dritë selfie me 2 mbajtëse telefoni dhe mbajtëse mikrofoni”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Dritë selfie me 2 mbajtëse telefoni dhe mbajtëse mikrofoni

20.0037.00 (-46%)

Add to Cart