Drejtoni shpatullat dhe shpinën, tërhiqni shpatullat prapa,largoni dhimbjen me këtë ryp

15.0020.00 (-25%)

In stock

 • Ndihmoni për të korrigjuar qëndrimin tuaj të keq dhe për të zvogëluar dhimbjen e shpinës të shkaktuar në përputhje me rrethanat.
 • Thjesht stërvitja 2 orë në ditë, bën sjelljen tuaj të drejtë dhe rrit vetëbesimin tuaj.
 • Drejtoni shpatullat dhe shpinën, tërhiqni shpatullat prapa për të rreshtuar klavikulën.
 • Merrni qëndrimin e saktë dhe lërini kockat e kokës, shpinë, qafë dhe jakë të lidhura në mënyrë natyrale.
 • Mbushje e butë për të maksimizuar rehatinë.
 • E butë, e shkathët dhe e rehatshme për tu veshur edhe për orë të gjata.
 • Vendoseni atë me anën Velcro të ngritur lart dhe rregulloni shiritat sipas dëshirës tuaj për përshtatje optimale.
 • (Ndihma rekomandohet fuqimisht për përdoruesit për herë të parë për të arritur pozicionimin më të mirë.)
 • Prodhuar me materiale neoprene të butë me cilësi premium dhe Velcro, të qëndrueshme, me peshë të lehtë dhe të frymë.
 • Mund të vishen nën xhaketë ose leckë.
 • Zhduk sikletin e qafës dhe shpinës nga ulja me shpatullat e rrumbullakosura para kompjuterit.

15.0020.00 (-25%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Drejtoni shpatullat dhe shpinën, tërhiqni shpatullat prapa,largoni dhimbjen me këtë ryp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Drejtoni shpatullat dhe shpinën, tërhiqni shpatullat prapa,largoni dhimbjen me këtë ryp

15.0020.00 (-25%)

Add to Cart