Dorëz , silikon për pastrimin e kimeve të kafshëve shtëpiake

9.0022.00 (-59%)

In stock

  • Konturet lehtësisht për të arritur në të gjitha vendet ku flokët fshihen si prapa këmbëve, nën gjoksin e tyre, në bishtin e tyre dhe rreth fytyrës së tyre.
  • Dhe kur të keni mbaruar, thjesht hiqni flokët dhe hidhni në plehra.
  • Garantojm për më pak qime të kafshëve në shtëpin tuaj, duke e mbajtur ju shtëpinë tuaj të pastër.
  • Vetëm mendoni se sa më të lumtur dhe më të shëndetshëm do të jeni të dy kur shtëpia juaj është pa flokë!
  • Masazh silikoni me 5 gishta, ju mundëson ti hiqni flokët lundrues në mënyrë efektive në trupin e qenit

9.0022.00 (-59%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Dorëz , silikon për pastrimin e kimeve të kafshëve shtëpiake”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Dorëz , silikon për pastrimin e kimeve të kafshëve shtëpiake

9.0022.00 (-59%)

Add to Cart