DERMA ROLLER Roller për lëkurë të pastër

8.9918.00 (-50%)

In stock

8.9918.00 (-50%)

Përshkrim

Infinitive Beauty Derma Roller

Eshtë një formë e terapisë induktive të kolagjenit që prish linjat dhe rrudhat dhe stimulon prodhimin e kolagjenit, duke rezultuar në një shtresë të re të kolagjenit nën epidermën tuaj.

Cilindri rrotullues dermal është i pajisur me qindra mikro gjilpëra që depërtojnë në shtresën e sipërme të lëkurës tuaj dhe krijojnë mijëra mikro birë, duke krijuar prodhimin e kolagjenit në lëkurën tuaj dhe një sistem efikas për shpërndarjen e lëndëve ushqyese në epidermë dhe indet nënlëkurore.

Gjilpërat janë mjaft të thella për të stimuluar prodhimin e kolagjenit, por jo aq kohë sa të shkaktojnë dëme në lëkurën tuaj.

Kjo mikro-derme jo invazive zëvendëson qelizat e vdekura, të dëmtuara të lëkurës me një lëkurë të re të freskët dhe të shëndetshme.

Shtresa juaj e re e kolagjenit do të zvogëlojë papërsosmëritë e lëkurës tuaj, duke i dhënë një pamje më të shëndetshme dhe më të re me disa trajtime!

Rrotullimi rreth qafës është vërtetuar shkencërisht për të përmirësuar plagët në zgjatjen e trupit, plagët e djegies, pigmentimin, shenjat e puçrrave, strijat, celulitin, dhe madje edhe parandalimin e rënies së flokëve!

✓  Derma Roller është një nga mjetet më të mëdha të bukurisë së fytyrës që mund t’ju japë një lëkurë të ndritshme duke zvogëluar kushtet jo të shëndetshme të lëkurës.

✓  Mikro-gjilpëra me cilësi të lartë me titan 540 që mund të hidhen në mënyrë të sigurt mbi fytyrë pa dëmtuar lëkurën ose duke shkaktuar acarim.

✓  100% pa dhimbje dhe i sigurt sepse thjesht shkakton ndjesi shpimi gjilpërash pa ndjerë asnjë shqetësim ose dhimbje.

Gjithashtu rrit thithjen e produktit për kujdesin e lëkurës deri në 85%, krahasuar me vetëm 4% kur aplikohet pa përdorimin e rrotullave dermale!

✓ Rezultate shumë efektive dhe afatgjata sepse bën një shtresim të plotë të lëkurës së vdekur për një pamje më të shëndetshme.

✓ Dizajn ergonomik për të lehtësuar përdorimin e rulit të dermisit.

✓ Një dhuratë ideale për zonjat në jetë për shkak të vetive të shkëlqyera të trajtimit dhe modelit elegant.

Derma Roller - LuxyGlow

✓ SPECIFIKIMET:

Gjatësia e gjilperave: <0,50 mm

Materiali: Plastikë

Teknologjia: Trajtimi i mikroneleles

Derma Roller - LuxyGlow

Reviews (0)

Be the first to review “DERMA ROLLER Roller për lëkurë të pastër”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

DERMA ROLLER Roller për lëkurë të pastër

8.9918.00 (-50%)

Add to Cart