Dëmtuesi atomik kundër insekteve, mizave, mushkonjave Zapper

10.0021.00 (-52%)

Ska në magazin

10.0021.00 (-52%)

Përshkrim

Shpëtoni nga insektet në mënyrën më efektive!

Insekte dhe dëmtues fluturues që pushtojnë shtëpinë tuaj? Punësimi i një shfarosësi është kaq i shtrenjtë. Dhe kimikatet toksike janë kaq të pasigurta. Heqni qafe dëmtuesit e padëshiruar të bezdisshëm menjëherë me dëmtuesin atomik Sapper, anëtarin më të ri të familjes Atomic Beam! Kjo pajisje e fuqishme është një ilaç tejzanor kundër dëmtuesve dhe ndalues ​​i defekteve 2-në-1.

Përdor valët tejzanor të zërit për të çmendur insektet dhe brejtësit, por mbetet i pazbuluar për ju dhe kafshët tuaja shtëpiake. Drita blu e teknologjisë së dëmtuesve atomikë Sapper tërheq dhe vret insektet fluturuese. Soshtë kaq e lehtë për t’u përdorur. Thjesht vendoseni në prizë dhe filloni ta përdorni. Nuk ka asgjë për të instaluar, asgjë për të mbushur. Ndaloni së shpenzuari një pasuri për shfarosësit. Dëmtuesi Atomik Zaper është një mënyrë e sigurt, e lehtë dhe efektive për të eleminuar dëmtuesit e bezdisshëm përgjithmonë!

Karakteristikat:

Kontrollues tejzanor i dëmtuesve 2-në-1 dhe ndalues ​​i brumbujve
• Eliminon insektet dhe dëmtuesit fluturues, ndalon buburrecat
• Valët tejzanor të zërit çmendin dëmtuesit
• I sigurt për njerëzit dhe kafshët shtëpiake
• Lehtë për t’u përdorur – thjesht vendoseni në prizë
• Pa kimikate të dëmshme, pa mbushës
Teknologjia e dritës blu vret insektet e ngordhura fluturuese
• Një Atomic Zapper ™ mbulon një dhomë me madhësi mesatare

 

• 2-në-1: kombinon dy teknologji në një pajisje për të pastruar shtëpinë tuaj nga dëmtuesit e padëshiruar.
• SIGURT: Ndryshe nga kimikatet, Dëmtuesi Atomik është plotësisht i sigurt për përdorim rreth njerëzve (përfshirë fëmijët) dhe kafshët shtëpiake.

• Valët ULTRASONIKE: përdor valët tejzanor për të kapur dëmtuesit në mënyrë efikase dhe të sigurt
TEKNOLOGJIA BLUE LIGHT: Tërheq insektet fluturuese me teknologji të dritës blu dhe i eliminon ato
• ELEKTRONIKE: kaq e thjeshtë për t’u përdorur – thjesht vendoseni në prizë – nuk kërkohet asnjë karikim!

Si të përdorni:

Thjesht vendoseni në prizë!
Përdorni Zapper Atomic për të parandaluar hyrjen e dëmtuesve në ambientet tuaja.
Ju mund ta përdorni atë në zyrën tuaj, dhomën e gjumit, kuzhinë, verandë, RV, kabinën, garazhin ose kudo tjetër për të hequr qafe dëmtuesit më të dëmshëm!

Specifikim:
• Përmasa: 14.5cm x 7.5cm x 7.8cm
• Parandalon kundër: buburrecave, insekteve fluturuese
• Mbulimi: Deri në 500 metra katrorë
• Përmasa: 14.5cm x 7.5cm x 7.8cm

Produkti përfshin:
• Stoper 1x dëmtues atomik

 

Vlersimet (0)

Be the first to review “Dëmtuesi atomik kundër insekteve, mizave, mushkonjave Zapper”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Dëmtuesi atomik kundër insekteve, mizave, mushkonjave Zapper

10.0021.00 (-52%)