Curler dredhues flokësh pa tela, modelim portativ i flokëve në çdo kohë, kudo

30.0050.00 (-40%)

In stock

30.0050.00 (-40%)

Përshkrim

Ky aparat është thjesht shpikja më e mirë që mund të ndodhë në botën e curlers për flokët. Krijoni kaçurrela ose valë të bukura në çdo kohë, kudo me një hekur pa kabëll.

Dredhues i përsosur. GJITHMON Kudo me thithësin tonë të flokëve inteligjent qeramik automatik. Krijoni kaçurrela dhe dallgë të qëndrueshme, të butë, të butë dhe pa flokë

I ZHVILLUAR DHE I SHENDETSHEM Ky dredhues pa tela për flokët është krijuar me kontroll të mençur të nxehtësisë dhe veshje proteinike për të mbrojtur flokët tuaj nga çdo dëmtim gjatë stilimit të flokëve me kaçurrela me shkëlqim.

MBLEDHJA E PROTEINAVE TE SISTEMIT  LIDHES mbron flokët tuaj nga çdo dëmtim duke lëshuar jone negative për kaçurrela me shkëlqim dhe të shëndetshëm

SIGURT DHE LEHT PER PERDORIMI nuk kërkohen aftësi. Ju mund ta zëvendësoni me lehtësi hekurin tuaj për kaçurrela për kaçurrela dhe valë të përsosura në çdo kohë, kudo!

FUQI E LART me sistem inteligjent dhe automatik të kaçurrelës që ju lejon të bëni butësisht flokët tuaj për kaçurrela të bukura dhe me jetëgjatësi

Battery Bateri e integruar 5000 mAh për 75 minuta duke siguruar dizajn plotësisht pa tel

Dizajn super i lehtë dhe modern për stilim në lëvizje! Ai përshtatet lehtë në çantën tuaj. E përsosur për udhëtime!

Ngrohje të shpejtë

Fuçi qeramike profesionale me turmalinë, ngrohje të shpejtë dhe ju jep një shkëlqim të butë, masiv dhe kaçurrela të gjalla pa ndonjë dëmtim.

Ekran LCD

Ekrani i madh LED përfaqëson një temperaturë, drejtim dhe kohëmatës të qartë, është një përdorim i respektueshëm dhe më i rehatshëm.

Efikas dhe i sigurt

Curlers tona të flokëve mund të nxehen shpejt dhe modeli i tyre pa tela mund të rrisë efikasitetin tuaj të modelimit. Eshtë e pajisur me një material izolues të sigurt dhe jo toksik në dhomën e palosshme që mund t’ju mbrojë nga djegiet kur e përdorni.

Temperature e rregullueshme/ kohëmatësi / drejtimi i rregullueshëm

Zgjedhjet në një temperaturë prej 150-200, kohëmatësit automatik të kaçurrelës prej 8-18 sekondash, si dhe drejtimi i kaçurrelës (majtas dhe djathtas) së bashku lejojnë formimin e lehtë të kaçurrelave të përsosura të lirshme ose të ngushta, duke kursyer shumë kohë.

Karikimi USB dhe banka e energjisë

Bateria litium-jon 2500mAh e integruar mundëson përdorim super praktik pa tel. Në ndërkohë mund të përdoret si një bankë energjie

I lehtë për t’u përdorur dhe i lëvizshëm

Fuçi do të rrotullohet automatikisht dhe do të mbështjellë një pjesë të flokëve në një dhomë të palosshme. E lehtë për t’u veshur kur udhëton, mund të mbështjellë flokët tuaj në çdo kohë dhe kudo, larg sherrit të linjës.

Specifikimi

Kapaciteti i baterisë: bateri 2500mAh

voltazhi: Bateria 3.7V Watt orë: bateri 9.25Wh

lloji: Bateri e rimbushshme e jonit litium

koha: 3 orë

Koha e përdorimit: koha e përdorimit të vazhdueshëm prej rreth 40 minutash T.

pajisjet e temperaturës: 6 (150 ℃ 160 ℃ 170 ℃ 180 ℃ 190 ℃ 200 USB

gjatësia: 58 ± 5 cm Madhësia e artikullit: 19×5,6×4,9cm

Përmbajtja e paketimit:

1 x pajisje kryesore

Teknologjia termike Kerami prodhon nxehtësi shumë infra të kuqe ndërsa përfitimet e kondicionimit të anionit rezultojnë në flokë më të shkëlqyeshëm, të shëndetshëm dhe më të bukur.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.

 

Vlersimet (0)

Be the first to review “Curler dredhues flokësh pa tela, modelim portativ i flokëve në çdo kohë, kudo”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Curler dredhues flokësh pa tela, modelim portativ i flokëve në çdo kohë, kudo

30.0050.00 (-40%)

Add to Cart