Clean Smart – Robot për pastrimin e dyshemesë

28.0037.00 (-24%)

In stock

  • Pastruesja juaj e re e dyshemesë!
  • Thjesht vendoseni në dysheme dhe ndizeni!
  • Falë rrotullimit të poshtëm, roboti do të lëvizë në çdo cep të shtëpisë, dhe falë sensorit të integruar, kur përballet me një pengesë ai rrotullohet, ndryshon drejtim dhe vazhdon të pastrohet.
  • Ai automatikisht lëviz rreth dhe pastron dyshemenë
  • Projektuar për të pastruar sipërfaqe të lëmuara – parket, tjegull, parket laminat dhe më shumë
  • Produkti pastron grimcat e imëta siç janë pluhuri, fibrat, thërrimet, etj.
  • Punon me teknologjinë vakum
  • I përshtatshëm për pastrim ditor
  • Fuqia: Bateria e rimbushshme e integruar përmes kabllit USB
  • Koha e tarifimit: 4h – Koha e punës: 3h

28.0037.00 (-24%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Clean Smart – Robot për pastrimin e dyshemesë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Clean Smart - Robot për pastrimin e dyshemesë

28.0037.00 (-24%)

Add to Cart