Çantë gjumi në formë sirene

10.0021.00 (-52%)

In stock

Thjesht rrëshqitni dhe shndërrohuni në një sirenë shumëngjyrëshe ndërsa qëndroni të ngrohtë, komod dhe përkëdhelës!
Bërë nga kadifeja tepër të butë dhe të rehatshme, këto bishta të mrekullueshëm janë një batanije dhe çantë gjumi, duke i bërë ato perfekte për në shtëpi, ngarje makinash, jashtë ose festën tuaj të radhës para gjumit!
Çantat e gjumit ju mbajnë të ngrohtë dhe të rehatshëm ndërsa jeni plotësisht të lirë.
Luaj lojëra, dërgoni mesazhe, lexoni, hani pa i hequr kurrë ato!
Këto batanije të lezetshme janë shumëngjyrëshe, duke promovuar lojë të fuqishme dhe imagjinatë krijuese.

Vlersimet (0)

Be the first to review “Çantë gjumi në formë sirene”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Shopping Cart

No products in the cart.