Byzylyk magnetik që mban vida,gozhda, bulona dhe mjete

6.0015.00 (-60%)

In stock

  • 10 magnet të fortë të integruar në çdo byzylyk rrethojnë pothuajse të gjithë dore për të mbajtur vida, gozhda, bulona, ​​rondele, stërvitje. Ata nuk do të bien nga byzylyku ​​nëse nuk i hiqni. Nuk ka më dhimbje koke nga humbja ose hedhja e gjërave të vogla gjatë punës.
  • Dhuratë speciale për burrë, baba, djalë mjeshtër DIY, entuziastë të makinave dhe motorëve, elektricistë, etj
    Mbani duart tuaja të lira gjatë punës. Dizajni i rripave elastikë jo vetëm që mund të vishet nga një dorë, por mund të vishet edhe në rripin tuaj.
  • Bërë nga 100% 1680D oxford, i lehtë, i qëndrueshëm, praktik dhe i qëndrueshëm ndaj ujit për t’u përdorur në çdo mjedis pune.
  • Kurseni kohë! nuk ka nevojë të kërkoni pjesë të vogla. E përsosur për përmirësim shtëpie, ndërtim, zdrukthtari, riparim automatik, qepje dhe projekte të tjera vetë-mbështetëse. Projektim i zgjuar për të zgjidhur humbjet e bezdisshme të vidave, bulonave, pjesëve dhe mjeteve dhe probleme të tjera.

6.0015.00 (-60%)

Përshkrim

Asnjëherë mos i humbisni vidhat, qelesat, stërvitjet ose pjesët e tjera të vogla!

Kurseni kohën! Nuk ju humbasin me pjeset e vogla .

Ky byzylyk magnetik i krijuar me zgjuarsi për riparimin e gjërave dhe mjeteve e bën të lehtë punën në një projekt ose rregullimin e diçkaje, pa pasur nevojë të vraponi dhe të gjeni kutinë tuaj të mjeteve!

E ndërtuar për të përmbushur nevojat e bëj vetë, entuziast i zanatit shtëpiak, hobi, marangoz, mekanik dhe tregtar profesionist

Mund të mbajë në mënyrë të përshtatshme vida, gozhda, stërvitje dhe mjete të tjera riparimi. Magnet të integruar super të fuqishëm për mbajtjen e vidave, gërshërëve dhe mjeteve të vogla.
Byzylyk magnetik I bërë nga pëlhura e qëndrueshme e oksfordit 1680D, material që mund të marrë frymë është i sigurt për përdorim gjatë gjithë ditës.
E ndërtuar në magnet super të fortë, mund të vendosë shumë sende të nevojshme në të. Ato nuk do të bien nëse nuk i hiqni dhe nuk u garantoni efikasitet më të madh. Mund të vishet në mënyrë fleksibile në dore, rrip dhe krah, etj. Mund të rregulloje shumë funksione ose aktivitete të ndryshme
Mund të personalizohet për t’iu përshtatur çdo modeli dore, unisex për t’iu përshtatur burrave dhe grave. Një pjesë e pajisjeve korrespondon me shumicën e departamenteve të pajisjeve profesionale që do të bëjnë punët që ju nevojiten për të përfunduar.
Nëse ju jepet një detyrë për një projekt të rëndësishëm ndërtimi, një punë të bërë vetë për përmirësimin e shtëpisë ose një projekt të thjeshtë fiksimi përreth shtëpisë, është ndihma e përsosur e dorës së tretë për të plotësuar stilin tuaj të punës së palodhur.

Kurseni kohë dhe mbajini duart tuaja të lira gjatë punës. E përsosur për përmirësimin e shtëpisë, zdrukthtari, përpunimin e drurit, vetë-riparimin, vetë-mbështetjen e projekteve dhe më shumë. Dhurata perfekte për burra, gra, baba, djalë, mjeshtër, elektricist, mjeshtër dhe marangoz.

Në paketim: 1 x byzylyk magnetik për riparimin e gjërave dhe veglave

Vlersimet (0)

Be the first to review “Byzylyk magnetik që mban vida,gozhda, bulona dhe mjete”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Byzylyk magnetik që mban vida,gozhda, bulona dhe mjete

6.0015.00 (-60%)

Add to Cart