Bombol me vrimë nxjerrëse elektrike inteligjente, pajisje automatike për trajtimin e ujit

15.0037.00 (-59%)

In stock

15.0037.00 (-59%)

Përshkrim

Pompë shishe uji me anë të USB Automatik Pompë uji  çelës elektrik i dispenzuesit

 

Material i sigurt: gotë me ujë të pijshëm pa BPA, çelik inox 304, plastikë me densitet të lartë ABS, jo toksike dhe pa erë.
Përputhshmëri e lartë: Pajisja elektrike e pompimit e përshtatshme për ujë të pijshëm të pastër në shishe, e përshtatshme për modele të ndryshme galloni fuçi pa dyfishuar kapakun
Bateri e rimbushshme USB: Bateri e rimbushur 1200mAh e integruar. Mund të përdoret për 30-40 ditë ose rreth 10 shishe me 5 litra ujë pasi të jetë mbushur plotësisht. Nuk ka nevojë të karikoni çdo ditë.
Lehtë për t’u përdorur: Thjesht bashkojeni pompën e vogël në grykën e shishes. Një operacion me ndërprerës, plotësisht pa sherr edhe për fëmijët dhe të moshuarit.
Shënim: Kjo pompë uji për pirje është e përshtatshme për fuçi galoni 2,16 inç (5,5 cm) me qafë.
Tensioni i funksionimit: DC 5V / 1A
Vlerësimi i energjisë: 4W
Koha e karikimit: Rreth 3 orë
Karikimi: Kabllo e karikimit Micro-USB
Materiali: plastikë + çelik inox
Tensioni i vlerësuar: 5V
Fuqia e vlerësuar: 5W
Frekuenca e vlerësuar: 50 (HZ)
Madhësia: afërsisht 15 * 3,5 * 14,2 cm / 5,9 * 1,37 * 5,59 inç
Pesha: 349g
Lloji: bombol me vrimë nxjerrëse uji

Karakteristikat:

Karakterizohet nga një çelës prekës me ndjeshmëri të lartë. Thjesht trokitni lehtë dhe uji do të rrjedhë, dhe trokitni përsëri, uji do të ndalet.
Bartësi i ujit mund të rrotullohet lirshëm në 270 gradë, duke ju lejuar të merrni ujë pa lëvizur bombol me vrimë nxjerrëse.
Predha ABS në kombinim me tub silikoni për ushqim është jo toksike, miqësore me mjedisin, e krijuar për një jetë të shëndetshme.
Ngarkojeni atë me një kabëll USB. Bashkohu dhe luaj. Pompimi është efikas dhe kërkon vetëm disa sekonda për të mbushur kupën.
Instalim i lehtë dhe pajtueshmëri e lartë.

Udhëzimet:

Lidhni gete silikoni dhe futni gete silikoni në shishe. Pastaj bashkëngjitni pompën e ujit
Shtypni butonin për të kulluar ujin
Shtypni përsëri butonin për të ndaluar pompimin
Ngarkojeni atë me një kabllo mikro-USB kur nuk ka bateri

Përmbajtja e paketimit:

1 * bombol me vrimë nxjerrëse uji
1 * Kabllo karikimi USB
1 * tub
1 * Pjesë e tubave

Vlersimet (0)

Be the first to review “Bombol me vrimë nxjerrëse elektrike inteligjente, pajisje automatike për trajtimin e ujit”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Bombol me vrimë nxjerrëse elektrike inteligjente, pajisje automatike për trajtimin e ujit

15.0037.00 (-59%)

Add to Cart