BOMA – skuqje e thellë ushqimi pa vaj

65.0099.00 (-34%)

In stock

 • Trendi i ushqimit-patateve nuggetsave te skuqur me ajër , ushqime të skuqura pa kolesterol. Ne nuk kemi nevojë të shtojme vaj
 • Fryerja vetë do të gatuajë çdo ushqim me përmbajtjen e tij pa vaj.
 • SHUM E DOBISHME, veçanërisht për njerëzit e ndërgjegjshëm për shëndetin. e garantuar me jetëgjatësi dhe shumë të përshtatshme për t’u përdorur.
 • Thuaj lamtumirë kolesterolit dhe yndyrës dhe ji i shëndetshëm me BOMA!

65.0099.00 (-34%)

Përshkrim

GATONI SHENDETSHM DHE SHPEJT!

Thuaj lamtumirë kolesterolit dhe ha yndyrë dhe ji i shëndetshëm me BOMA!

 • Kjo furrë elektrike përdor teknologjinë e ajrit të shpejtë që qarkullon ajrin e nxehtë me shpejtësi dhe saktësi, për të gatuar ushqimin në një mënyrë të shëndetshme dhe të ekuilibruar. Me enën e tij prej 4 litrash, ju mund të gatuani në një mënyrë të shëndetshme dhe ushqyese një gamë të gjerë pjatash për familjen tuaj (patate të skuqura, pulë, biftek mishi, hamburgerë, ëmbëlsira), në pak minuta edhe pa vaj! Relativelyshtë relativisht e lehtë për tu pastruar me sirtarin e saj të pajisur me një shportë të lëvizshme me veshje jo-ngjitëse. Shporta gjithashtu përfshin një buton të sigurt të lëshimit për të parandaluar ndarjen aksidentale të shportës nga sirtari. Kohëmatësi i integruar ju lejon të kontrolloni skuqjen dhe / ose gatimin e enëve tuaja të vogla.

KARAKTERISTIKAT KRYESORE:

 • Modeli: Furre ajri pa vaj HB-8005
 • Kontrolli i temperaturës: 80 deri 200 ° C për një kohë maksimale pune prej 30 minutash
 • Kapaciteti: 4 litra
 •  Fuqia: 1500 W
 •  Tensioni: 220 – 240 V
 • Aksesorë: Shporta ushqimore jo ngjitëse dhe tabaka për pikim
 • Përmasat: 31.5 cm x 27 cm x 27 cm
 • Pesha: 2.9 kg

Vlersimet (0)

Be the first to review “BOMA – skuqje e thellë ushqimi pa vaj”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

BOMA - skuqje e thellë ushqimi pa vaj

65.0099.00 (-34%)

Add to Cart