Bluares kallusi te thembres, vakum thithje elektrike

10.9937.00 (-70%)

In stock

10.9937.00 (-70%)

Përshkrim

Sa shpesh shkoni në sallon? A doni të merrni një heqës kallus që ju bën të ndiheni sikur jeni në një sallon? Produkti ynë do t’ju ofrojë një përvojë të shkëlqyer !!!

Gjurmët e tjera të këmbëve lënë pas një rrëmujë të madhe. Mbartës dhe mbledhës vakumi i kallusit është i vetmi mbartës i motorizuar i kallusit me teknologji unike derma-vac që thith ato ashkla të vdekura të lëkurës ndërsa e përdorni.

Këmbë të denja për një pedikyr, pa sallon

Jeta nuk është shumë më relaksuese sesa një pedikyr i mirë. Por ato vizita në sallone janë të kushtueshme për tu mirëmbajtur. Me një pastrues vakumi të kallusit dhe kolektorit, nuk do të vuani më nga thembra të thata dhe të çara midis vizitave. Tani mund të keni këmbë të denja për pedikyr kur të doni.

Lëkurë e bukur pa dëmtime

Një skedar i rregullt i këmbëve rrjeton dhe dëmton lëkurën, duke shkaktuar dhimbje dhe shqetësime. Callus Remover® heq kallot e pakëndshme, zbut takat e plasaritura pa dëmtuar këmbët!

Këmbë të buta, seksi kudo

Bateria e rimbushur ju lejon të përdorni një pastrues vakum kallo dhe kolektor kudo. Çojeni në makinën e sandaleve të gatshme për në plazh ose në zyrë për të prekur thembrat e çara midis takimeve.

Pse të zgjidhni heqësin tonë kallo elektrike Paddy Vac?

Dizajni ergonomik, ka 2 shpejtësi me Emery dhe jastëk lustrues.
Kurseni në kostot e sallonit.
Këmbët pedikyr mund t’i keni kur të doni.
Bateria e rimbushur ju lejon ta përdorni kudo.
Fuqi e madhe, por e butë.

Parametrat e produktit:

Rryma: 2A
Përdorni kohën: një orë
Modaliteti: I përafërt / i ngrirë
Madhësia e produktit: 9.5×6.5cm

Përmbajtja e paketimit:

1 x Pajisja kryesore
1 x kokë diamanti
1 x kabëll karikimi USB
1 x Manual përdoruesi
1 x furçë pastrimi

Vlersimet (0)

Be the first to review “Bluares kallusi te thembres, vakum thithje elektrike”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Bluares kallusi te thembres, vakum thithje elektrike

10.9937.00 (-70%)

Add to Cart