Blloku magjik

10.0021.00 (-52%)

In stock

  • Një bllok magjik i gatshëm vetëm për fëmijët tuaj që kanë nevojë të shprehin talentin e tyre në çdo mënyrë.
  • Që fëmijët tuaj të mos e harxhojnë kohën e tyre në gjëra të paarsyeshme, le të bëjnë një hap përpara në inteligjencën e tyre!
  • Karakteristikat: Blloku magjik në 8 ngjyra të dritës, 3 stilolapsa, Pastrues.
Category: Tag:

10.0021.00 (-52%)

Përshkrim

1
1

INOVATIVE:

Ndryshe nga tabelat e tjera me shkëlqim ose jastëkët magjikë, paneli ynë Crazy Disco Neon Light-Up e bën çdo vepër arti të ndryshme me drita të ndezura. Thjesht luajani ritmin ose muzikën tuaj për të aktivizuar dritat që ndezin. Dritat e ndezura varen nga frekuenca e muzikës, gjë që e bën secilën vepër arti më unike se më parë! 

Shënim:

Produkti në vetvete nuk ka asnjë funksion muzikor, klientët mund të luajnë çdo muzikë që duan përmes objekteve të jashtme për të ndezur blicin.

1

1

PAKETIMI I PRFSHIN

Një dërrasë për ndriçimin e qiellit të vështirë të neonit nga Hzran Dy stilolapsa me 4 ngjyra Tre vepra magjike arti me 6 modele të ndryshme Lehtë për t’u përdorur, lehtë për tu mbajtur! Unike dhe argëtuese! Bën për një artist të madh kudo!

KARAKTERISTIKAT

Crazy Disco Neon Light-Up Glow Board u jep fëmijëve një mënyrë tërheqëse për të shprehur veten dhe për të krijuar veprat e tyre artistike! Bëni dallim nga turma me vepra arti që shkëlqejnë me muzikë dhe këngë dhe madje duke bërtitur!

Madhësia e produktit Përmasat: Gjerësia: 7.24 ” Gjatësia: 9,17 ” Ekran LED: 5.3W * 7.12L Pesha: 193g Kërkon 3 bateri AAA

1

1

1

1

1

1

Vlersimet (0)

Be the first to review “Blloku magjik”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Blloku magjik

10.0021.00 (-52%)

Add to Cart