Blender për fruta

18.0038.00 (-53%)

In stock

Pajisja universale e mbarështimit të perimeve është një projektues i mahnitshëm posaçërisht për të kursyer kohën tuaj në kuzhinë. Kjo pajisje është më e mirë për të copëtuar qepë, kungull i njomë, speca, selino, turshi, domate, vezë të ziera të forta, barëra, djathë dhe fruta me çelësat mahnitëse të çelikut. Kjo pajisje është shumë e lehtë për t’u përdorur,

Hiqeni atë thikë dhe largohuni nga përpunuesi i ushqimit në kabinet. Nëse doni të gatuani por e urreni sherrjen e përgatitjes dhe të pastroni, do ta doni këtë pajisje në shtëpi për mbushjen e perimeve.
I pastër, i përshtatshëm dhe praktik
Precision Inxhinieri moderne
Prerje çeliku inox Precision Blades Chops Perimet
Përzieni dhe Bëni Pasta.
Chops mish.
Shkatërron akullin.
Ndërtim i fortë, Ndikim i derdhur plastik

18.0038.00 (-53%)

Vlersimet (0)

Be the first to review “Blender për fruta”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Blender për fruta

18.0038.00 (-53%)

Add to Cart