Blender dore multi-funksional 4 në 1

27.0042.00 (-36%)

In stock

  • Bëni qumështin tuaj të tërë me shkum, të shkëlqyeshëm për të bërë kapuçino, kafe të bardhë dhe shtrëngime qumështi në shtëpi. Mund të përdoret gjithashtu për vezë, lëvizni vezët shpejt pa derdhur, lëng, gojëmjaltë dhe të tjerët …
  • Buton i thjeshtë ndezje / fikje për funksionim të thjeshtë. Ky blender zhytës i mbajtur me dorë mundësohet nga një motor a1000wattDC me teknologji të përparuar të zvogëlimit të zhurmës dhe përmban një dizajn kompakt, por elegant për t’iu përshtatur stilit tuaj të kuzhinës.
  • Ky mikser dore është bërë prej çeliku inox për ushqim, materiale jo toksike dhe pa BPA. ka një kapje ergonomike jo të rrëshqitshme për përdorim jashtëzakonisht të rehatshëm dhe përzierje super të shpejtë

27.0042.00 (-36%)

Përshkrim

  • Një motor më i qetë dhe më i fuqishëm merret me detyra të shumta përzierjeje
  • Përmirësimi i leshit të thyerjes së akullit
  • Dorezë ergonomike e lehtë për tu kapur me kontrollin e shpejtësisë së butonit
  • Baza e pjatalarësit është e ndarë për pastrim të lehtë
  • Materiali i produktit: PP
  • Ngjyra e produktit: E bardhë
  • Produkti përfshin: 1 PC x 4 IN 1

Vlersimet (0)

Be the first to review “Blender dore multi-funksional 4 në 1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja Kryesore

Blender dore multi-funksional 4 në 1

27.0042.00 (-36%)

Add to Cart